شورای تامین اصفهان در باره خسارت ایجاد شده در اماکن عمومی بیانیه صادر کرد

اصفهان- ایرنا- دبیرخانه شورای تامین اصفهان در پی بروز برخی ناآرامی امروز شنبه در بیانیه‌ای اعلام کرد: با اخلالگران در نظم و آرامش عمومی، برخورد قضایی و انتظامی جدی صورت می‌گیرد.

در این بیانیه که یک نسخه از آن عصر روز شنبه در اختیار ایرنا قرار گرفت،افزوده شده است: با توجه به شرایط ترافیکی ایجاد شده ناشی از رفتار برخی از عناصر ناآگاه و مُخل نظم عمومی و ایجاد مشکلات حاد تردد در خیابان‌های شهر، در مواردی بواسطه نبود امکان خدمات امدادیِ آمبولانس‌ها و آتش‌نشانی، خسارت جانی به بیماران و عوارض روحی جدی به شهروندان وارد شده است.

دبیرخانه شورای تامین اصفهان در بیانیه خود تاکید کرده است: در این تخلفات ضمن اعلام به شرکت‌های بیمه، هرگونه خسارت وارد شده متوجه شخص خاطی خواهد بود بنابراین انتظار می‌رود از هرگونه اقدامِ منجر به مسدود شدن عبور و مرور و حرکت در محورهای ارتباطی، بطور جدی اجتناب شود.

در این  بیانیه با عذرخواهی و در عین حال قدردانی از صبر و حوصله شهروندان و مردم شریف تصریح شده است که خانواده‌ها در شرایط کنونی برنامه‌های حضور خود و فرزندانشان را در شهر به حداقل برسانند.

امروز در پی برخی اعتراض های مسالمت آمیز نسبت به افزایش نرخ بنزین در اصفهان؛ شماری از اخلالگران و اوباش ضمن بستن تعدادی از خیابان های اصلی و معابر  به  برخی اماکن عمومی خسارت وارد کرده و برای شهروندان عادی مزاحمت ایجاد کردند.  

 بر اساس مصوبه شورای عالی هماهنگی سران قوا، ‌ از بامداد جمعه ۲۴ آبان، قیمت هر لیتر بنزین سهمیه‌ای یکهزار و ۵۰۰ تومان و قیمت بنزین غیرسهمیه‌ای سه هزار تومان تعیین شد.  


 

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 2 =