سیلوا: «مسی» با اعتبارش داوران را تحت تاثیر قرار می‌دهد

تهران- ایرنا- بدنبال پیروزی تیم ملی آرژانتین مقابل برزیل در دیدار دوستانه روز گذشته در ریاض، «تیاگو سیلوا» فوق ستاره آلبی سلسته را به تحت تاثیر قرار دادن داور برای گرفتن تصمیمات دلخواهش متهم کرد.

کاپیتان سلسائو مدعی شد که تحسین و تمجید داوران از لیونل مسی در بازی شب گذشته به سود آرژانتین تمام شد و اضافه کرد که بازیکنان شاغل در لالیگا نیز می‌گویند که مسی در اسپانیا هم همین کار را انجام می‌دهد.

سیلوا در این خصوص اظهار داشت: او (مسی) می‌خواهد روی بازی حکمرانی کند؛ او ۲ بازیکن را زد و داور هیچ کاری نکرد؛ با داور جر و بحث کردم و او (داور) فقط خندید و خندید؛ شما به عنوان داور در مسابقات باید تحسین و تمجید را کنار بگذارید.

وی ادامه داد: به نظر می‌رسد مسی همیشه داوران را وادار می‌کند که تا در مناطق حساس به سود آنها ضربه آزاد اعلام کند و همیشه این کار را انجام می‌دهد؛ ما با چند بازیکن که در اسپانیا بازی می‌کنند حرف زده‌ایم و آنها می‌گویند که اتفاقی مشابه آنجا رخ می‌دهد؛ او به دنبال کنترل کردن بازی و تصمیمات داوری است.

کاپیتان برزیل در ادامه افزود: در لیگ قهرمانان او این برتری و منفعت را ندارد زیرا داوران در این تورنمنت سخت‌تر هستند؛ در این رقابت‌ها نمی‌بینید که مسی آنقدرها برای تحت تاثیر قرار دادن داور فشار بیاورد؛ اما داورانی وجود دارند که به دلیل احترامی که برای او قائل بوده و وی را تحسین می‌کنند، به سود او سوت می‌زنند.

سیلوا در ادامه طرز برخورد مسی با «تیته» سرمربی برزیل زیر سوال برد و گفت: درک این موضوع سخت است که در مورد احترام در زمین بازی حرف بزنیم و یکی از تحسین برانگیزترین بازیکنان فوتبال جهان این کار را انجام دهد؛ شما نباید با فردی بزرگتر از خود چنین برخوردی داشته باشید حتی اگر طرف شما سرمربی تیم حریف باشد، احترام گذاشتن حرف اول را می‌زند.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 10 =