بررسی و آسیب‌شناسی کتاب‌های سینمایی در رادیو نمایش

تهران-ایرنا- به مناسبت هفته کتاب برنامه‌ رادیویی «گیومه» با محوریت بررسی و آسیب‌شناسی کتاب‌های سینمایی از ۲۵ تا ۲۹ آبان ماه از رادیو نمایش پخش می‌شود.

به گزارش بیست و هفتمین هفته‌ کتاب جمهوری اسلامی، آزاده شاهرخ‌مهر، تهیه‌کننده‌ برنامه‌ گیومه از رادیو نمایش درباره محتوای این برنامه‌ گفت: گیومه به مناسبت هفته کتاب از شنبه ۲۵ تا چهارشنبه ۲۹ آبان ماه از ساعت ۹ تا ۱۰ صبح در محل موسسه‌ خانه کتاب تهران به روی آنتن می‌رود.

شاهرخ‌مهر محورهای اصلی این ویژه برنامه را چنین تشریح کرد: دلایل پایین بودن نرخ مطالعه در کشور، بررسی وضعیت و شمارگان انتشارات در حوزه‌ ادبیات نمایشی، بررسی و آسیب‌شناسی کتاب‌های سینمایی در حوزه‌ ترجمه و تالیف، کتابخوانی و چالش‌های اقتصادی تبلیغات و بازاریابی و مسائل مربوط به پخش و توزیع کتاب مهمترین مواردی است که در طول هفته کتاب در برنامه‌ رادیویی گیومه رادیو نمایش به آنها پرداخته می‌شود.

تهیه‌کننده‌ برنامه گیومه با اشاره به اهمیت کتاب، از شنوندگان رادیو نمایش دعوت کرد تا با این برنامه همراه باشند و حال خوش خواندن را از نو تجربه کنند.

علاقه‌مندان می‌توانند این برنامه را روی موج اف ام ردیف ۵/ ۱۰۷ مگا هرتز دنبال کنند.


اختتامیه‌ دومین دوره‌ جشنواره‌ ملی کتاب مجازی در هفته کتاب

آیین اختتامیه‌ دومین دوره‌ جشنواره ملی کتاب مجازی با عنوان صفحه خیال روز چهارشنبه (۲۹ آبان) از ساعت ۹:۳۰ تا ۱۱:۳۰ همزمان با هفتمین روز هفته کتاب در سالن شهید مطهری دانشگاه تربیت مدرس برگزار می‌شود.

به گزارش بیست و هفتمین هفته‌ کتاب جمهوری اسلامی، دومین دوره جشنواره ملی کتاب مجازی با محورهای اقتصاد کتاب مجازی با تاکید بر کسب و کارهای نوپا، فرهنگ کتاب مجازی و کنشگران فرهنگی، فناوری‌های نوین و صنایع خلاق، پژوهش کتاب مجازی، بخش ویژه‌ مردمی (مهارتی)، روایت‌گری دیجیتال کتاب (storytelling) و تصویرگری کتاب مجازی (cover art) برگزار می‌شود.

دومین دوره‌ جشنواره‌ ملی کتاب مجازی با عنوان جشنواره‌ صفحه خیال، با رویکردی جدید و با نگاهی جامع به تمامی حوزه‌ها و مسائل پیرامون کتاب در فضای مجازی در حوزه‌های اقتصادی، فرهنگی، فناوری و مردمی خواهد پرداخت تا بتواند زیربنای تحولی عظیم را در این حوزه فراهم کند.
بیست و هفتمین دوره هفته‌ کتاب جمهوری اسلامی ایران با شعار حال خوش خواندن از تاریخ ۲۳  آبان ماه در سراسر کشور آغاز شده و تا ۳۰ آبان ماه ادامه دارد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 7 =