۲۵ آبان ۱۳۹۸،‏ ۱۸:۰۶
کد خبرنگار: 977
کد خبر: 83557848
۰ نفر

برچسب‌ها

توانمندی‌های استان کرمان معرفی می‌شود

کرمان- ایرنا - به گفته سرپرست معاونت هماهنگی امور اقتصادی استانداری کرمان توانمندی های صنعتی ، کشاورزی و گردشگری این استان از چهارم تا هشتم آذرماه امسال در قالب نمایشگاه مشترکی با دو استان همدان و اصفهان طی چهار در تبریز به نمایش گذاشته خواهد شد.

به گزارش دریافتی ایرنا ، محمدعلی دهقان روز شنبه با اعلام این خبر عنوان کرد:  سعی داریم  هم بخش تولیدات کشاورزی و هم بخش صنعت را با توجه به گستردگی و ظرفیت بالای کرمان به سرمایه‌گذاران و فعالان اقتصادی معرفی کنیم.
سرپرست معاونت هماهنگی امور اقتصادی استانداری کرمان، معرفی جاذبه‌های گردشگری و صنایع دستی استان را مهم‌ترین اهداف حضور در این نمایشگاه برشمرد و افزود: کرمان هفت اثر میراثی ثبت جهانی و ۷۰۰ اثر ثبت ملی دارد که از این حیث در رده اول کشور قرار گرفته است.
 دهقان خاطرنشان کرد: استان کرمان با برپایی حدود ۵۰ غرفه با مجموع مساحت ۲ هزار مترمربع در نمایشگاه توانمندی‌های اقتصادی شهر تبریز حضور می‌یابد.  
وی گفت: شرکت‌های بزرگ صنعتی و بخش‌ خصوصی صادرات و گردشگری در این نمایشگاه، غرفه دارند و مسئولان استانی مرتبط با بخش صنعت، کشاورزی و گردشگری، متناسب با کارشان در نمایشگاه شرکت خواهند داشت.
سرپرست معاونت هماهنگی امور اقتصادی استاندار کرمان با ابراز امیدواری از نتایج این نمایشگاه گفت: موقعیت خوبی برای معرفی استان کرمان و توانمندی‌ها و ظرفیت‌های گوناگون آن است و امیدواریم شاهد افزایش حضور فعالان اقتصادی، گردشگران، سرمایه‌گذاران در کرمان باشیم.

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 3 =