۹۶۸ کیلوگرم مواد مخدر در مرزهای آبی شرق و غرب هرمزگان کشف شد

بندرعباس- ایرنا- با تلاش ماموران دریابانی هرمزگان و سربازان گمنام امام زمان (عج) ، ۹۶۸ کیلوگرم مواد مخدر در مرزهای آبی شرق و غرب این استان کشف شد.

فرمانده دریابانی هرمزگان روز شنبه با اعلام این خبر اظهار داشت: مواد مخدر کشف شده از نوع تریاک است که در دو عملیات جداگانه در مرز آبی بندرلنگه در غرب استان و جاسک در شرق هرمزگان کشف شده است.

سرهنگ حسین دهکی در تشریح این عملیات، گفت: در راستای مقابله با قاچاق موادمخدر و برخورد با سوداگران مرگ، مرزبانان پایگاه دریابانی بندرلنگه با انجام اقدامات اطلاعاتی و اشراف کامل بر مرزهای دریایی، از حرکت یک گروه از قاچاقچیان به سمت نوار ساحلی با قصد انتقال مواد مخدر مطلع و موضوع را به صورت ویژه در دستور کار قرار دادند.

وی افزود: مرزبانان با همکاری وزارت اطلاعات به محل شناسایی شده اعزام و پس از ساعت ها گشت زنی در ساحل، به یک فروند شناور که در حال تخلیه بسته های مشکوک در ساحل بود، برخورد کردند.

فرمانده دریابانی استان هرمزگان خاطرنشان کرد: در بازرسی مرزبانان از محل ۷۰۰ کیلوگرم موادمخدر از نوع تریاک کشف و یک قاچاقچی مواد مخدر نیز دستگیر شد.

سرهنگ دهکی ابراز داشت: در عملیاتی دیگر مرزبانان شهرستان جاسک در درگیری مسلحانه با سوداگران مرگ، موفق به توقیف یک فروند شناور و کشف ۲۶۸ کیلو و ۵۰۰ گرم موادمخدر از نوع تریاک شدند.

فرمانده دریابانی هرمزگان خاطرنشان کرد: با توجه به حضور و اشراف مرزبانان بر مرزهای آبی استان، مجرمان و سوداگران مرگ در امان نخواهند بود و با آنها برابر قانون و با قاطعیت برخورد خواهد شد.

شهرستان بندرلنگه در ۲۴۰ کیلومتری غرب و شهرستان جاسک در ۳۰۰ کیلومتری شرق بندرعباس مرکز استان هرمزگان واقع شده‌اند.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha