۲۵ آبان ۱۳۹۸،‏ ۲۰:۲۹
کد خبرنگار: 1452
کد خبر: 83557755
۰ نفر

برچسب‌ها

کناره‌گیری ذوب و فلزات بهار از لیگ دسته سه فوتبال کشور

همدان- ایرنا- تیم ذوب و فلزات بهار از رقابت‌های لیگ دسته سوم فوتبال باشگاه‌های کشور کناره‌گیری کرد تا استان همدان تنها یک نماینده در این لیگ داشته‌باشد.

نماینده فوتبال شهرستان بهار و یکی از ۲ نماینده استان همدان در این رقابت ها با غیبت مقابل دماوند آمل به طور رسمی از این رقابت ها کنار رفت.

ذوب و فلزات بهار از ۹ بازی صاحب یک برد، ۲ تساوی و ۶ شکست شده بود و با پنج امتیاز در رتبه یازدهم جدول گروه دوم این دوره از مسابقات قرار داشت.

سرمربی تیم ذوب و فلزات بهار پیرامون مشکلات این تیم گفت: در چهار بازی با پنالتی شکست خوردیم، مقابل شهرداری مریانج هم شاهد جنجال بودیم و ادامه بازی با این روند امکان پذیر نبود.

حمید شانه ای با انتقاد از اشتباهات داوری و کم رنگ شدن شانس صعود و حتی بقا برای ذوب و فلزات بهار، ناداوری های پیاپی و نبود پاسخگویی از سوی فدراسیون به اعتراض های مکتوب تیم ذوب و فلزات بهار را عامل کناره گیری از مسابقات دانست.

وی خاطرنشان کرد: بازی با بابل ۲ پنالتی به ضرر ما گرفته شد، با نقده نیز یک پنالتی دقیقه یک بازی به سود حریف گرفته شد، بازی با اراک نیز مشابه همین مسابقه رخ داد و مسابقه با مریانج هم فقط سه دقیقه بازی کردیم.

شانه ای بیان کرد: با این شرایط ادامه حضور در مسابقات وقت تلف کردن بود و بدشانسی ها هم به ضررمان تمام شد.

سرمربی ذوب و فلزات بهار یادآور شد: خط دفاعی تیم مصدوم و محروم بودند و در این پست بازیکن نداشتیم.

وی افزود: مجید جلال پور، وحید مرادی و پیمان احتظاظی را به دلیل مصدومیت و محرومیت از دست دادیم تا تیم بدون دفاع بماند.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 1 =