حذف سابریست‌های ایران از جام جهانی مصر

تهران- ایرنا- سابریست‌های ایران در مسابقات جام جهانی که در کشور مصر برگزار می‌شود در بخش انفرادی با قبول شکست برابر رقیبان از دور مسابقات کنار رفتند.

در مرحله یک سی و دوم این دوره از رقابت‌ها «مجتبی عابدینی» کاپیتان تیم ملی ایران در دیدار با «ریکاردو نوچیو» از ایتالیا ۱۵ بر ۱۳ نتیجه را واگذار کرد و از دور مسابقات حذف شد. همچنین  «علی پاکدامن» نیز در این مرحله با نتیجه ۱۵ بر ۸ مقابل «یان» از چین شکست خورد و از گردونه مسابقات کنار رفت.

«محمد رهبری» دیگر شمشیرباز اسحه سابر نیز با نتیجه ۱۵ بر ۱۳ مقابل «فابین بالورکا» از فرانسه شکست خورد و حذف شد. روز گذشته (جمعه) در جدول مقدماتی محمد فتوحی و رهبری با هم به رقابت پرداختند که رهبری با شکست فتوحی راهی جدول اصلی مسابقات شد. 

 رقابت‌های بخش تیمی  فردا (یکشنبه)آغاز می‌شود و تیم ایران برای کسب سهمیه المپیک به رقابت می‌پردازد.

بنا به اذعان «پیمان فخری» در مسابقات جام جهانی مصر تمام تمرکز تیم بر روی کسب سهمیه در بخش تیمی است و در این مسیر با توجه با نتایج رقابت های گذشته تیم ایران راه راحت‌تری برای صعود به المپیک توکیو ۲۰۲۰ دارد.

رقابت های جام جهانی شمشیربازی در مصر برگزار می‌شود و گزینشی المپیک ۲۰۲۰ توکیو به شمار می‌رود. تیم ایران با ترکیب علی پاکدامن، مجتبی عابدینی، محمد رهبری  و محمد فتوحی و با هدایت پیمان فخری در جام جهانی مصر شرکت می‌کند.

این رقابت‌ها از ۲۳ تا ۲۵ آبان‌ماه پیگیری خواهد شد.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 6 =