سرمربی تیم تکواندوی پاس: با کمترین هزینه با قدرت‌های لیگ رقابت می‌کنیم

تهران- ایرنا- سرمربی تیم تکواندوی پاس قوامین با بیان اینکه تیمش با کمترین هزینه با قدرت‌های لیگ برتر رقابت می‌کند، گفت: اگر سکونشین شویم به موفقیت بزرگی دست یافته‌ایم.

«مرتضی سلطانی» در گفت‌وگو با ایرنا، اظهار داشت: مسابقات لیگ برتر روز چهارم آذرماه برگزار خواهد شد. تیم ما در این هفته یک دیدار حساس برابر کَن خواهد داشت که نتیجه آن، تاثیر زیادی در جایگاه ما دارد.

وی افزود: تاکنون تلاش بازیکنان و لطف خداوند سبب شد تا جایگاه خوبی در جدول رده‌بندی داشته باشیم، اما دیدار با کَن که از مدیریت، کادر فنی و بازیکنان خوبی بهره می‌برد، بسیار سخت است.

سلطانی ادامه داد: هرچند کَن قبل از ما با مس روبه‌رو می‌شود، اما می‌دانیم چه دیدار حساس و مهمی داریم. اگر در این دیدار به نتیجه دلخواه برسیم، به سکو امیدوار می‌شویم.

وی گفت: برای حضور در مسابقات اردوی شبانه‌روزی و متمرکز نداشته‌ایم، اما خوب تمرین کرده‌ایم و حتی به نفرات برنامه تمرینی داده‌ایم. اکنون بازیکنان ما به این خودباوری رسیده‌اند که توان برتری مقابل کَن را دارند.

سلطانی در پاسخ به این سوال که آیا ترکیب تیمش را تنها بازیکنان سرباز و کادری تشکیل می‌دهند؟ گفت: شاکله اصلی تیم سرباز هستند که بهترین مبارزات را ارائه کرده‌اند. همچنین نفرات نوجوان و جوانی داریم که در باشگاه خودمان پرورش یافته‌اند و در ترکیب تیم قرار دارند.

وی افزود: شرایط مالی و هزینه‌های پاس با سایر تیم‌ها قابل مقایسه نیست، اما با تمامی این تفاسیر برای موفقیت تلاش می‌کنیم.

سرمربی پاس قوامین اظهار داشت: اگر در جدال با تیم‌های خوب شهرداری ورامین، دانشگاه آزاد، کَن، فرمانیه و مس کرمان به موفقیت رسیده و روی سکو باشیم، کار بزرگی کرده‌ایم.

وی در مورد نقاط ضعف و قوت لیگ، گفت: لیگ امسال جداب‌تر و کیفی‌تر از سال‌های قبل است و تزریق پول به بازیکنان سبب شده تا آنان با انگیزه بیشتری به میدان بروند. همچنین پخش شدن بازیکنان مطرح در تیم‌های مختلف نیز یک اقدام مثبت است.

سلطانی گفت: ضعف لیگ نیز استفاده از هوگوهایی‌ است که دردسر ساز شده است. دوست داشتیم با هوگوهای استاندارد بازی کنیم، اما شرایط مالی فدراسیون را درک کرده و با این هوگوها کنار خواهیم آمد.

سرخط اخبار ورزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 4 =