دیدار چهره‌به‌چهره مردم مهاباد با مدیران استانی

مهاباد- ایرنا- معاون توسعه و برنامه‌ریزی فرمانداری مهاباد گفت: این شهرستان در آبان‌ماه جاری میزبان سه نفر از مدیران‌کل آذربایجان‌غربی برای ملاقات عمومی با مردم است.

خشایار صنعتی روز یکشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: در راستای پاسخگویی مدیران به مردم و رعایت حقوق شهروندی و تکریم ارباب رجوع، فرمانداری مهاباد هر هفته میزبان سه نفر از مدیران‌کل آذربایجان‌غربی برای دیدار چهره‌به‌چهره و ملاقات با شهروندان است.

وی ادامه داد: از ابتدای این ماه تاکنون مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات و مدیرکل شرکت غله و خدمات بازرگانی آذربایجان‌غربی با اطلاع‌رسانی قبلی به مهاباد سفر کرده‌اند و به صورت مستقیم و بی‌واسطه پاسخگوی مردم بودند.

وی اضافه کرد: دوشنبه /۲۷ آبانماه/ هفته جاری نیز مدیرکل بنیاد مسکن آذربایجان‌غربی راس ساعت ۹:۳۰ در فرمانداری این شهرستان با شهروندان مهابادی برای بررسی مشکلات آنان دیدار خواهد کرد.

معاون توسعه و برنامه ریزی فرمانداری مهاباد اظهار داشت: هدف از برگزاری این دیدارها بیان مستقیم و بی‌واسطه‌ مشکلات و نیازهای مردم به خصوص روستائیان به مدیران‌کل دستگاه‌های اجرایی برای رسیدگی و رفع مشکلاتشان است.

وی همچنین بیان کرد: علاوه بر سفر مدیران‌کل آذربایجان‌غربی، فرمانداری مهاباد هم در روزهای دوشنبه هر هفته برای جلوگیری از تضییع حقوق شهروندی و سرگردانی مراجعان در ساختمان‌های اداری، نهادها و سازمان‌های دولتی در میز خدمت پاسخگوی مشکلات اداری مردم هستند.

صنعتی یادآور شد: میز خدمت در راستای اجرای دستورالعمل مستقیم رییس‌جمهوری، بهینه‌سازی خدمات‌رسانی به ارباب رجوع و تمرکز آن در یک میز خدمت جهت سهولت کار مراجعان دایر شد. 

شهروندان می‌توانند در روز مقرر با مراجعه به فرمانداری نسبت به طرح درخواست‌های خود اقدام کنند و از راهنمایی‌های حضوری مدیران‌کل برای برطرف کردن مشکلات خود بهره‌مند شوند.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 15 =