۲۵ آبان ۱۳۹۸،‏ ۱۳:۵۷
کد خبرنگار: 1208
کد خبر: 83557300
۰ نفر

برچسب‌ها

فحاشی «تیته» و «مسی» تا کجا پیش رفت

تهران- ایرنا- «لیونل مسی» و سرمربی تیم ملی برزیل در جریان دیدار دوستانه روز گذشته رقیبان سنتی آمریکای جنوبی، حرف هایی را رد و بدل کردند اما در نهایت این کاپیتان آلبی سلسته بود که با گلزنی و بُرد، لبخند آخر را به لب آورد و حالا «تیته» از این تنش لفظی پرده برداشت.

با این حال، دوربین‌های تلویزیونی تصویر مسی را در حالی ضبط کردند که رو به محوطه فنی برزیل انگشتان خود را برای دعوت کردن «تیته» به سکوت، روی لب‌هایش گذاشته و در ادامه نیز با استفاده از دست خود حرکت دیگری را به این نشانه که سرمربی سلسائو به اصطلاح زیادتر از کوپنش حرف می‌زند، انجام داد.

تیته اذعان داشت که وی این موضوع را به اطلاع داور رسانده و با اشاره به این درگیری لفظی اظهار داشت: به داور اعتراض کردم چون او (مسی) باید کارت زرد می‌گرفت و به من هم گفت «خفه شو» که البته من نیز همین حرف را به او زدم؛ همه ماجرا همین بود.

با این وجود، تیته موضوع را بی‌اهمیت خواند و در ادامه از عملکرد مسی در پیروزی سزاوارانه آرژانتین تمجید کرد.

مرد آرژانتینی پس از اتمام ۴ جلسه محرومیت خود از بازی‌های ملی، یکی از بهترین بازیکنان دیدار شب گذشته بود و پس از گذشت ۱۴ دقیقه از  آغاز بازی، تک گل دیدار را به ثمر رساند.

این نتیجه برای آرژانتینی‌ها روحیه‌بخش بود زیرا آنها با احتساب این پیروزی حالا زنجیره بردهای پیاپی خود را به ۶ بازی افزایش داده‌اند؛ اتفاقی که پس از سال ۲۰۱۶ طولانی‌ترین زنجیره بردهای متوالی این تیم بوده است.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 7 =