استکبار جهانی درصدد جدایی جوانان از انقلاب و اسلام است

تهران- ایرنا- معاون هماهنگ کننده نیروی دریایی ارتش با بیان اینکه امروزه ابزار جنگ روانی در اختیار آمریکا و رژیم صهونیستی قرار دارد، گفت: استکبار جهانی به سرکردگی آمریکا با جنگ تمام عیار فرهنگی در صدد جدایی جوانان از انقلاب و اسلام است.

به گزارش پایگاه‌ اطلاع‌رسانی ارتش، امیر دریادار حمزه‌علی کاویانی روز شنبه در آیین اختتامیه دهمین جشنواره قرآنی، فرهنگی و ورزشی نیروی دریایی ارتش در سیرجان اظهار داشت: این جشنواره با شعار وحدت، جوان انقلابی و اقتدار دریایی برگرفته از منویات مقام معظم رهبری(مدظله العالی) در بیانیه گام دوم انقلاب برگزار شد.

وی بیان کرد: امروزه آمریکا و استکبار جهانی می‌خواهند با جنگ تمام عیار فرهنگی جوانان را از انقلاب و اسلام جدا کنند. آمریکا، رژیم صهیونیستی، مرتجعین منطقه و ... به دنبال شکست محور مقاومت و ایجاد جنگ روانی هستند.

معاون هماهنگ کننده نیروی دریایی ارتش یادآور شد: ابزار جنگ روانی تحت اختیار استکبار جهانی و کشورهای غربی قرار گرفته که تا مقابل نظام جمهوری اسلامی صف‌آرایی کردند و جوان ما را از صحنه خارج کنند.

کاویانی با اشاره به تغییر شکل جنگ فرهنگی اضافه کرد: جنگ فرهنگی و روانی دشمن نسبت به ابتدای انقلاب تغییر کرده است و رسانه، فضای مجازی و شبکه‌های ماهواره‌ای در اختیار قدرت‌های سرمایه‌داری قرار گرفته است و صف‌آرایی جدیدی را در برابر نظام جمهوری اسلامی رقم زده‌اند.

وی با اشاره به جنگ و تقابل کنونی افزود: آمریکا، جنایات جنایتکاران عالم را موجه جلوه می‌دهد اما کسانی را که از استقلال، عظمت و شرف خودشان دفاع می‌کنند، تروریست می‌نامد.

معاون هماهنگ کننده نیروی دریایی ارتش ادامه داد: دیگر زمان تقابل با تجهیزات نظامی، ناوهای جنگی و هواپیماهای بمب‌افکن گذشته است، اکنون رسانه و فضاهای مجازی تبدیل به ابزار سلطه شده و نوک پیکان آنان رو به جوانان است.

امروز در یک نبرد راهبردی ایدئولوژیک با آمریکایی‌ها هستیم

کاویانی تصریح کرد: جنگ استکبار جهانی با ایران، جنگ عقیدتی و فرهنگی است. ما در یک نبرد راهبردی ایدئولوژیک با آمریکایی‌ها هستیم. آمریکایی‌ها در این نبرد و هجمه فرهنگی، جوانان ما را هدف قرارداده‌اند.

وی یادآور شد: همین جوانان در دفاع مقدس، تسخیر لانه جاسوسی، دفاع از حریم اهل بیت (ع) پای کار آمدند و برای شکست دشمن بسیج شدند. به همین دلیل است که دشمن از جوان می‌ترسد.

معاون هماهنگ کننده نیروی دریایی ارتش خاطرنشان کرد: جوانان ما باید توطئه‌های دشمن را بشناسند. آمریکایی‌ها با ایجاد تشکیک و ابهام در ذهن جوانان به دنبال لطمه وارد کردن به دین اسلام هستند. به همین دلیل ما موظف هستیم به جوانمان توجه کنیم تا هوشیاری آن‌ها نسبت به توطئه دشمن افزایش یابد.

بنا بر این گزارش، دهمین جشنواره فرهنگی و ورزشی نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران در مرکز آموزش شهدای دریایی سیرجان برگزار و مرکز آموزش شهدای وظیفه نیروی دریایی سیرجان با کسب ۹۷ امتیاز قهرمان شد و مقام اول را به‌دست آورد. مرکز فرماندهی آموزش تخصص‌های دریایی باقرالعلوم رشت با ۶۰ امتیاز دوم و منطقه یکم دریایی ولایت جاسک با کسب ۵۷ امتیاز به مقام سوم رسیدند. کاپ اخلاق این جشنواره هم به تیم فرماندهی قرارگاه نیروی دریایی ارتش تعلق گرفت.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار سیاست

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha