۲۵ آبان ۱۳۹۸،‏ ۱۳:۲۲
کد خبرنگار: 2198
کد خبر: 83557120
۰ نفر

برچسب‌ها

زنجان در مرحله سوم لیگ کاراته وان کشور سه نشان کسب کرد

زنجان - ایرنا - دبیر هیات کاراته استان زنجان گفت: تیم زنجان در مرحله سوم مسابقات لیگ کاراته وان به سه نشان (طلا، نقره و برنز) دست یافت.

اکبر نوروزی روز شنبه در گفت وگو با خبرنگار ایرنا افزود: این مسابقت از روز پنجشنبه /۲۳ آبان ماه/ به‌مدت ۲ روز و در ۲ بخش نونهالان و نوجوانان دختر و پسر در مرودشت استان فارس برگزار شد و تیم زنجان از سوی آیدا طاهری وزن منفی ۵۰ کیلوگرم نونهالان صاحب نشان طلا شد، محمد سعیدی‌ آزاد در وزن منفی ۷۰ کیلوگرم نوجوانان و محمدحسین بابایی در وزن منفی ۶۸ کیلوگرم نیز به ترتیب به نشان نقره و برنز دست یافتند.

وی با بیان اینکه پریسا صادقی‌نیا به عنوان مربی تیم زنجان را هدایت و همراهی می‌کرد، اظهار داشت: زنجان با پنج ورزشکار دختر (آیدا طاهری، مهشید سلطانی، نرگس جعفری، زهرا عباسی و نگین مهدیون) و ۱۱ کاراته‌کار پسر در این مرحله از رقابت‌های لیگ به مصاف حریفان رفت.

نوروزی با تاکید بر اینکه لیلا جعفری (رئیسکمیته داوران هیات کاراته زنجان) به عنوان داور در این رقابت‌ها حضور داشتند، افزود: تیم زنجان در این مرحله از مسابقات لیگ کاراته وان به لحاظ رده‌بندی در جایگاه چهارم قرار گرفت.

دبیر هیات کاراته استان زنجان گفت: مرحله اول و دوم این رقابت‌ها به ترتیب در تهران و مازندران برگزار شد و تیم زنجان در مرحله نخست به ۲ نشان نقره و ۲ برنز و در مرحله دوم نیز به ۲ نشان نقره (بخش پسران) رسید.

نوروزی با بیان اینکه مرحله چهارم این پیکارها نیز به احتمال بسیار در آذربایجان‌شرقی برگزار شود، افزود: نفرات اول تا چهارم این سری از رقابت ها، مجوز حضور در تیم ملی را اخذ خواهند کرد و به نفرات اول تا سوم نیز جوایز نقدی اهدا خواهد شد.

وی یادآورشد: یک دوره کارگاه آموزشی (احیا و تروما) با همت هیات کاراته و همکاری اداره‌کل ورزش و جوانان و مرکز فوریت‌های پزشکی زنجان و با حضور ۷۰ مربی و ورزشکار این رشته ورزشی، برگزار شد.

نوروزی افزود: این کارگاه آموزشی، روز پنجشنبه /۲۳ آبان ماه/ در مجموعه ورزشی ۱۵ خرداد زنجان واقع در خیابان ۱۷ شهریور برگزار شد و محسن رضایی (مسئول مرکز فوریت‌های پزشکی زنجان) نیز به عنوان مدرس حضور داشت.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 15 =