بنزین در تمام جایگاه‌های قم درحال عرضه است

قم- ایرنا- رییس روابط عمومی شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه قم گفت: بنزین در تمام ۵۹ جایگاه‌های توزیع سوخت این استان، در حال عرضه است و هیچ کمبودی وجود ندارد.

فهیمه نوروز زاده روز شنبه در گفت‌وگو با خبرنگار ایرنا، افزود: توزیع سوخت در جایگاه‌های قم روال عادی را طی می‌کند و هیچ جایگاهی با کمبود و یا تعطیلی مواجه نیست.

وی اضافه کرد: درحال حاضر در  ۳۹ جایگاه، سوخت سی ان جی توزیع می‌شود که ۲۰ جایگاه دومنظوره و ۱۹ جایگاه تک منظوره می‌باشد.

وی بیان کرد: از مدت‌ها پیش اطلاعیه‌های شرکت نفت در چندین نوبت مبنی بر فعال‌سازی کارت‌های سوخت صادر شد، ولی عده‌ای همزمان با سهمیه‌بندی بنزین اقدام به استفاده از کارت سوخت نموده‌اند و در واردکردن رمز دچار اشتباه شده‌اند.

وی افزود: به افرادی که به شرکت مراجعه حضوری داشتند اعلام شد که چهار رقم سمت راست کد ملی آن‌ها،‌ رمز پیش‌فرض است و برای کارت سوخت افرادی که به دلیل اشتباه واردکردن رمز، قفل‌شده بود نیز پس از بررسی مدارک شناسایی، رمز جدید صادر می‌شود.

نوروز زاده  در پاسخ به علت صف ایجادشده مقابل شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی گفت: این صف موقت بوده و به دلیل جو روانی ناشی از سهمیه‌بندی بنزین بود که پس از مدیریت مناسب و صدور اطلاعیه که رمز پیش‌فرض کارت سوخت فعال‌شده و چهار رقم سمت راست کد ملی فردی که اسم آن بر روی کارت سوخت درج‌شده می‌باشد، ازدحام جمعیت کاهش یافت.

وی خاطرنشان کرد: شهروندان برای صدور کارت سوخت باید به پلیس +۱۰ و برای پیگیری دریافت آن درصورتی‌که در باجه‌های معطله پست باشد، با دریافت کد رهگیری از سایت epolice.ir به باجه‌های معطله اداره پست مراجعه نمایند.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 8 =