کردستان میزبان استارت آپ ویکند صنایع پوشاک غرب کشور شد

سنندج - ایرنا - مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای کردستان گفت: این استان آذر سال جاری میزبان اولین رویداد استارت آپ ویکند صنایع پوشاک الگوی دوخت ( اسپاد ) غرب کشور است.

سید جمیل احمدی روز شنبه در گفت و گو با خبرنگاران اظهار داشت: اولین رویداد استارت آپی در حوزه مد و پوشاک از تاریخ ۲۰ تا ۲۲ آذرماه سال‌جاری در حوزه های طراحی لباس ، برندینگ و بازاریابی ، تولید صنایع پوشاک ، مد و لباس و صنایع وابسته با حضور شرکت کنندگانی از استانهای آذربایجان غربی ، زنجان ، کرمانشاه ، کردستان و همدان برگزار می‌شود .

وی هدف از برگزاری این رویداد را حمایت از تولید داخلی با تکیه بر رونق تولید و حمایت از تولید کنندگان داخلی در حوزه پوشاک اعلام کرد و گفت : با توجه به ظرفیت و پتانسیل موجود در سطح استان کردستان در حوزه صنایع پوشاک و صنایع وابسته به آن این اداره کل با همکاری آموزشگاه آزاد فنی و حرفه ای باران و مجموعه تولیدی هنر دوخت اقدام به برگزاری اولین رویداد استارت آپ ویکند صنایع پوشاک غرب کشور می‌کند.

وی افزود: علاقمندان به شرکت در این رویداد استارت آپی می توانند با مراجعه به وب سایت اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان کردستان به نشانی :www.kurdtvto.ir نسبت به ثبت نام و شرکت در این رویداد کمک نوآور اقدام کنند.

احمدی اظهار داشت :سه روز تلاش ، تیم سازی و کارآفرینی در حوزه پوشاک می تواند علاوه بر توسعه دیدگاه های جدید در حوزه پوشاک ، زمینه لازم در ایجاد اشتغال مولد و پایدار در این بخش را به همراه داشته باشد .

مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای استان کردستان از حمایت از ایده های برتر این رویداد استارت آپی خبر داد و گفت : افرادی که دارای ایده های اجرایی و عملیاتی باشند مورد حمایت قرار گرفته و از آن ها با اهدای لوح تقدیر و تندیس استارت آپ تجلیل می‌شوند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 4 =