۲۵ آبان ۱۳۹۸،‏ ۱۲:۳۹
کد خبرنگار: 961
کد خبر: 83557008
۰ نفر

برچسب‌ها

اصل بی‌طرفی در انتخابات رعایت می‌شود

اردبیل - ایرنا - فرماندار اردبیل گفت: حضور حداکثری مردم در انتخابات آتی مجلس شورای اسلامی مدنظر است و اصل بی‌طرفی در این انتخابات رعایت می‌شود.

مسعود امامی‌یگانه روز شنبه در جلسه شورای اداری شهرستان اردبیل گفت: همه باید برای برگزاری سالم انتخابات تلاش کنیم تا زمینه حضور حداکثری و مشارکت بیشتر مردم فراهم شود.

وی ادامه‌داد: سالم برگزار شدن انتخابات منجر به اعتماد عمومی مردم می‌شود و همه مدیران دستگاه‌های اجرایی لازم است امکانات و تجهیزات مورد نیاز را در برگزاری انتخابات فراهم کنند.

امامی با بیان اینکه خدمات رسانی به مردم باید بیش از گذشته افزایش یابد تا مشکلات منطقه برطرف شود، افزود:بخش‌ها و روستاها نیازمند توجه ویژه‌ای هستند و نیاز است مشکلات موجود در روستاها احصا شده و برای برطرف شدن آن اقدام شود.

فرماندار اردبیل همچنین با اشاره به سهمیه‌بندی بنزین گفت: این تصمیم سران سه قواست و بنا بر تاکید دولت درآمد حاصله از افزایش قیمت بنزین عاید عموم مردم می‌شود.

امامی با بیان اینکه اعتبارات عمرانی در اردبیل محدود است، افزود: جذب اعتبارات ملی در دستور کار قرار بگیرد ضمن اینکه اعتبارات استانی هم پیگیری شود.

وی حمایت از سرمایه‌گذاری بخش خصوصی را یادآور شد و گفت: برای رونق تولید و اشتغال چاره‌ای جز سرمایه‌گذاری بخش خصوصی نیست.

سرهنگ حسن دهقانی ،فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان اردبیل هم در این جلسه گفت: بیش از ۲۲ عنوان و ۹۰۰ برنامه کاربردی در هفته بسیج برگزار می‌شود.

وی افزود: افتتاح طرح‌های محرومیت‌زدایی ، غبارروبی و عطرافشانی گلزار شهدا ،برگزاری مسابقات ورزشی ،همایش پیاده‌روی، تجمع بزرگ ۱۰ هزار نفری در سالن رضازاده ، دیدار با امام جمعه اردبیل ، برگزاری شجره طیبه تربیتی و بصیرتی ، ارائه مشاوره و مهارت‌های زندگی در طلاق ،برگزاری محفل انس با قرآن کارگاه پیشگیری از آسیب‌های اجتماعی، همایش ترویج نماز در بازار و تجلیل از خانواده‌های شهدا از جمله برنامه‌ها در هفته بسیج است.

در این مراسم علی عاشوری بخشدار مرکزی اردبیل و علی لطفی بخشدار ثمرین معرفی شد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 10 =