۲۵ آبان ۱۳۹۸،‏ ۱۲:۱۲
کد خبرنگار: 1018
کد خبر: 83556986
۰ نفر

برچسب‌ها

تامین و توزیع سوخت در یزد به روال گذشته، ادامه دارد

یزد- ایرنا- مدیر شرکت پخش فرآورده‌های نفتی منطقه یزد گفت: تامین و توزیع سوخت در جایگاه‌های این استان به روال عادی و همچون گذشته، ادامه دارد و مشکل خاصی نیست.

"عبدالرضا انتظاری" روز شنبه به ایرنا گفت: تمام جایگاه های سوخت استان، وضعیتی عادی دارند و سوخت گیری به شکلی روان و آرام انجام می شود.

وی تاکید کرد: سوخت به اندازه کافی هست و تامین و توزیع میشود و در هیچ جایگاهی هم ازدحامی نیست.

وی در ادامه به نحوه رمزگشایی کارت های سوخت اشاره کرد و یادآور شد:  شهروندان از طریق چهار رقم آخر کد ملی مالک خودرو، کارت خود را فعال و سوخت مورد نیاز خود را دریافت کنند.

انتظاری با بیان اینکه مردم می توانند در همین جایگاههای سوخت، نسبت به تغییر رمز کارت خود اقدام نمایند افزود :برای این منظور، هیچ نیازی به مراجعه حضوری به شرکت نفت نیست.

این مسوول یادآور شد: برای رفاه حال شهروندان و رمزگشایی از کارت سوخت در شهر یزد، ۲ نقطه در نظر گرفته شده که یکی ناحیه مرکزی واقع در بلوار ۱۷ شهریور و یک واحد دیگر هم در خیابان کاشانی جنب پمپ بنزین است که واحد رمزگشایی سوخت مستقر و اقدام می کند.

وی مدارک مورد نیاز در این زمینه را حضور مالک خودرو یا وکیل قانونی وی، به همراه داشتن کارت سوخت، مدارک احراز هویت و کارت خودرو یا برگ سبز اعلام کرد.

به گفته وی در شهرستانهای تفت، ابرکوه، اردکان، مهریز، بافق و میبد نیز مراکز شرکت نفت برای رمز گشایی از کارت سوخت، آمادگی دارند. 

مدیر شرکت پخش فرآورده های نفتی منطقه یزد اضافه کرد: هم اکنون ۱۰۰ جایگاه سوخت‌گیری در استان فعال است که ۴۰ مورد آنها در شهر یزد و اشکذر مستقر هستند.

وی شماره تلفن ۰۹۶۲۷ شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی را برای پاسخگویی به هر سوال یا مشکلی به شهروندان ارائه کرد.

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 6 =