۲۵ آبان ۱۳۹۸،‏ ۱۳:۳۹
کد خبرنگار: 1416
کد خبر: 83556939
۰ نفر

برچسب‌ها

توسعه برنامه‌های قرآنی در خلخال

اردبیل _ ایرنا _ رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی خلخال از توسعه و ترویج برنامه‌های قرآنی در بین کودکان و دانش‌آموزان پیش‌دبستانی و مهدهای کودک این شهرستان خبر داد.

رویا کاظمی روز شنبه در آیین افتتاح جشنواره قرآنی کودک خلخال افزود: اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی با همکاری موسسات قرآن و عترت تحت پوشش از اول سال جاری برنامه‌ها و جشنواره‌های متعدد قرآنی برای ترویج فرهنگ قرآنی اجرا کرده است.

او هدف از برگزاری جشنواره‌های قرآنی در بین کودکان و دانش‌آموزان پیش دبستانی خلخال را ایجاد و افزایش زمینه انس و مودت کودکان با قرآن کریم ،هدایت و سوق‌دهی استعددهای قرآنی ، هنری و ادبی به سمت قرآن کریم و استفاده از آموزه‌های قرآن برای بهتر زیستن این قشر از جامعه ذکر کرد.

وی با بیان اینکه فعالیت موسسات و خانه‌های قرآنی زیرمجموعه این اداره موجب افزایش سطح فعالیت‌های قرآنی در بین آحاد مختلف شده ، گفت: در توسعه و ترویج فعالیت‌های قرآنی خلخال از شهرستان‌های برتر استان اردبیل است.

قرائت قرآن ،مسابقه نقاشی کودک با مضامین قرآن ،سرود جمعی کودکان و چند برنامه گروهی دیگر در کنار اجرای برنامه تجلیل از کودکان برتر و اهدای جوایز از برنامه‌های جنبی این جشنواره بود.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 8 =