بوکان قهرمان مسابقات کیک‌بوکسینگ بانوان آذربایجان‌غربی شد

مهاباد- ایرنا- مسابقات کیک‌بوکسینگ بانوان انتخابی تیم آذربایجان غربی با قهرمانی بانوان بوکانی در این شهرستان به پایان رسید.

نایب رییس هیات کیک بوکسینگ آذربایجان‌غربی روز شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: این دوره از مسابقات با حضور ۵۰۰ ورزشکار از هفت شهرستان سردشت، پیرانشهر، میاندوآب، نقده، مهاباد، سلماس و بوکان در سالن تخصصی بوکس بوکان برگزار شد.

«بفرین محمودی» ادامه داد: این مسابقات در چهار رده سنی نونهالان، نوجوانان، جوانان و بزرگسالان برگزار شد که در پایان و در مجموع تیمی شهرستان بوکان به مقام نخست دست پیدا کرد و تیم‌های سلماس و سردشت به ترتیب در جایگاه‌های دوم و سوم قرار گرفتند.

وی افزود: در این دوره از مسابقات نفرات برتر هر وزن به عنوان نماینده بانوان استان برای شرکت در رقابت‌های انتخابی تیم ملی به مسابقات کشوری اعزام می‌شوند.

وی بیان کرد: در مجموع ۴۰ ورزشکار در هر چهار رده سنی به عنوان نماینده آذربایجان‌غربی در مسابقات قهرمانی کشور انتخابی تیم ملی حضور پیدا می‌کنند.

وی اظهار داشت: مسابقات انتخابی تیم ملی کیک‌بوکسینگ بهمن ماه امسال در تهران برگزار می‌شود.

کیک‌ بوکسینگ به عنوان یکی از رشته‌های ورزشی رزمی، ترکیبی از کاراته، موی‌تای و بوکس غربی است؛ به طور کلی هدف از تمرین‌های کیک بوکسینگ دفاع از خود و به دست آوردن آمادگی جسمانی است.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 12 =