اولین برف پائیزی برخی دانشگاه‌های پایتخت را به تعطیلی کشاند

تهران- ایرنا- برخی از دانشگاه‌های پایتخت امروز ۲۵ آبان ماه و همزمان با بارش اولین برف پائیزی تعطیل شدند و آزمون تعدادی از واحدهای دانشگاهی لغو شد.

به گزارش خبرنگار گروه دانشگاه و آموزش، بارش برف که از ساعات اولیه امروز (شنبه) در تهران آغاز شده در نقاط شمالی شهر از شدت بیشتری برخوردار است موجب شد تا تعدادی از دانشگاه ها در این مناطق به تعطیلی مراکز و واحدهای دانشگاهی اقدام کنند.

معاونت آموزشی واحد علوم و تحقیقات دانشگاه آزاد اسلامی در اطلاعیه‌ای اعلام کرد با توجه به بارش شدید برف و مسدود بودن مسیرهای منتهی به واحد علوم و تحقیقات، تمامی کلاس های آموزشی این مرکز امروز شنبه ۲۵ آبان ماه تعطیل است.

روابط عمومی واحد علوم و تحقیقات دانشگاه ‌آزاد اسلامی نیز همچنین اظهار کرد، با توجه به سنگین بودن شدت بارش برف و مسدود بودن مسیرها ساعت کاری کارکنان این دانشگاه امروز تا ساعت ۱۳ است.
دانشجویان و استادان صبح امروز در دانشگاه حاضر شدند، اما با توجه به بارش شدید برف و مسدود بودن مسیرهای منتهی به واحد علوم و تحقیقات، کلاس‌های درس تعطیل شد.

کلاس‌های مجتمع ولایت واحد تهران مرکزی تعطیل شد
تمامی کلاس‌های مجتمع ولایت واحد تهران مرکز امروز (۲۵ آبان ماه) در نوبت بعد از ظهر به دلیل بارش سنگین برف تعطیل است.
روابط عمومی این دانشگاه به خبرنگار ایرنا گفت: هنوز وضعیت کلاس‌های روز یکشنبه ۲۶ آبان ماه این دانشگاه مشخص نشده است.
وی افزود: نتیجه نهایی وضعیت برپایی کلاس‌های واحد تهران مرکز (سوهانک) نیز امشب به صورت قطعی در سایت این واحد دانشگاهی اعلام می شود.

دانشگاه شهید بهشتی از ساعت 12 امروز تعطیل است
دانشگاه شهیدبهشتی واقع در منطقه ولنجک تهران از ساعت ۱۲ امروز تعطیل است.
روابط عمومی دانشگاه شهیدبهشتی در اطلاعیه‌ای اعلام کرد که به دلیل شرایط نامساعد جوی و بارش سنگین برف، پایان ساعت اداری امروز شنبه ۲۵ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۱۲ اعلام شده است.

اما در عین حال برخی از دانشگاه ها از جمله دانشگاه علم و صنعت، تربیت مدرس و دانشگاه الزهرا (س) اعلام کرده اند که امروز کلاس های درس دایر است.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار دانشگاه و آموزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha