۲۵ آبان ۱۳۹۸،‏ ۷:۲۴
کد خبرنگار: 1195
کد خبر: 83556469
۰ نفر

برچسب‌ها

عامل تیراندازی دبیرستان کالیفرنیا کشته شد

تهران - ایرنا - عامل تیراندازی هفته گذشته در دبیرستانی در کالیفرنیا که پس از کشتن دو تن و زخمی کردن سه نفر دیگر خود را هدف گلوله قرار داد، بامداد شنبه به دلیل شدت جراحات وارده، جان خود را از دست داد.

تارنمای خبر هیل بامداد شنبه گزارش داد «ناتانیل تنوسوک برهاو» دانش‌آموز 16 ساله‌ای که پنجشنبه گذشته در دبیرستان «سوگوس» در جنوب ایالت کالیفرنیا اقدام به تیراندازی کرده بود، از شدت جراحت خود در بیمارستان جان باخت.

مقام‌های پلیس کالیفرنیا گفته‌اند که این دانش‌آموز برای این تیراندازی از پیش برنامه‌ریزی کرده بود اما انگیزه‌اش هنوز مشخص نشده است؛ و نیز پلیس نتوانسته ارتباطی میان او و قربانیان این تیراندازی بیابد.

این دانش‌آموز مسلح پس از ورود به دبیرستان محل تحصیل خود در شهر «سانتا کلاریتا» واقع در 51 کیلومتری جنوب غرب شهر لس‌آنجلس، 2 دانش‌آموز را کشته و 3 دانش‌آموز دیگر را زخمی کرد.

وی پس از آن به قصد خودکشی به سر خود شلیک کرد، اما این تیراندازی در آن لحظه به مرگ وی منجر نشد.
تکرار حوادث تیراندازی، خشم مخالفان قانون حمل سلاح را در آمریکا برانگیخته است. مخالفان قانون حمل سلاح با شرکت در تجمعات مختلف به افزایش حملات مسلحانه در این کشور اعتراض کرده و خواستار اتخاذ تمهیدات بیشتری برای کنترل مالکیت سلاح هستند.
دو شهر «دیتون» در ایالت اوهایو و «ال پاسو» در ایالت تگزاس پیشتر صحنه تیراندازی‌های مرگباری بود که بر اثر آن، در مجموع ۳۱ نفر کشته و دهها تن زخمی شدند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 14 =