رییس فدراسیون کبدی: مدال طلا حق ما بود

تهران- ایرنا- رییس فدراسیون کبدی گفت: ما برای رسیدن به مدال طلا یک سال در اردو بودیم و با قهرمانی به نتیجه زحمات خود دست یافتیم.

عباس اورسجی جمعه شب در گفت و گو با ایرنا، اظهار داشت: با تلاش و زحمات بازیکنان و کادر فنی توانستیم به قهرمانی دست یابیم و با بهترین و خوشرنگ ترین مدال طلا دل مردم را شاد کنیم.

وی افزود: با توجه به شگفتی سازی که کنیا برابر پاکستان در مرحله نیمه نهایی ایجاد کرد، حریف قدری بود و فینال سختی را در پیش‌رو داشتیم. بازیکنان با کاربرد تاکتیک‌ها و تکنیک‌های بالا توانستند قهرمانی را از آن خود کنند.

رییس فدراسیون کبدی یادآور شد: برای ادامه این درخشش‌ها و قهرمانی جهان برنامه‌های هدفمندی را در دستور کار قرار دادیم و پس از این مسابقات، اردوی دختران جوان را برای حضور در قهرمانی جهان مالزی آغاز می‌کنیم.

وی ادامه داد: یکی از برنامه‌های ما میزبانی دیدارهای جهانی و آسیایی است و خیلی به بازیکنان کمک می‌کند تا با کشورهای دیگر آشنا شوند. همچنین حضور در مجمع‌های سالیانه جهانی و آسیایی بسیار به ما کمک می‌کند و از سویی برگزاری دوره‌های مربیگری بین المللی برای کشورهای دیگر در برنامه ما است که ادامه این روند ما را در رسیدن به ریاست کنفدراسیون جهانی است، یاری می‌کند.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 2 =