دستور شهردار تهران برای خدمت رسانی حداکثری به شهروندان

تهران- ایرنا- شهردار تهران طی دستوری به معاون حمل و نقل و ترافیک خود خواستار خدمت رسانی حداکثری به شهروندان از فردا (شنبه) با توجه سهمیه بندی بنزین شد.

این دستور با توجه به افزایش قیمت و سهمیه بندی بنزین داده شد چراکه انتظار می رود تا در روزهای آتی به ویژه روز شنبه، میزان جا به جایی توسط وسایل حمل و نقل عمومی با افزایش قابل توجهی رو به رو شود.
پیروز حناچی در دستوری به معاون حمل و نقل و ترافیک و تمامی واحدهای ستادی بر آمادگی کامل تمامی ناوگان حمل و نقل عمومی پایتخت برای خدمات رسانی حداکثری به شهروندان به ویژه در روزهای ابتدایی اجرای طرح سهمیه بندی تاکید کرد.

آمادگی ناوگان حمل و نقل عمومی پایتخت برای جابجایی شهروندان
غلامحسین محمدی رئیس مرکز ارتباطات و امور بین الملل شهرداری پایتخت نیز در رشته توئیتی در حساب کاربری خود نوشت: با توجه به سهمیه بندی و افزایش قیمت بنزین، از روز شنبه ۲۵ آبان تمام سامانه های فعال در حمل و نقل عمومی تهران و حومه شامل خطوط هفتگانه مترو، خطوط تندرو و عادی اتوبوسرانی، ناوگان تاکسیرانی با حداکثر ظرفیت آماده خدمت رسانی به مسافران است.
وی افزود: همچنین با توجه به سهمیه تعیین شده برای تاکسی ها، هیچگونه افزایش نرخی در کرایه تاکسی ها وجود نخواهد داشت؛ بدیهی است در صورت نیاز به سهمیه بیشتر برای تاکسی ها، این امکان وجود دارد که با همکاری وزارت کشور و بر حسب میزان پیمایش تاکسی ها سهمیه مازاد تعیین شود.
محمدی تاکید کرد: همچنین مدیران و پرسنل شرکت بهره برداری مترو ، شرکت واحد اتوبوسرانی، سازمان تاکسیرانی و مسئولان ذی ربط در مناطق ۲۲ گانه شهر تهران موظفند با تمام امکانات و ظرفیت ناوگان شرایطی ایجاد کنند که سفرهای شهروندان با سهولت و آرامش و بدون هرگونه مشکل و تاخیری انجام گیرد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 6 =