۲۴ آبان ۱۳۹۸،‏ ۱۳:۳۹
کد خبرنگار: 2199
کد خبر: 83555796
۰ نفر

برچسب‌ها

پروندهٔ خبری

آرامش در جایگاه‌های سوختگیری زنجان برقرار است

زنجان – ایرنا - با اعمال تغییرات در سهمیه بندی بنزین و افزایش قیمت این فراورده نفتی از شامگاه جمعه آرامش در همه جایگاه‌های عرضه سوخت این استان برقرار است و کمبودی در توزیع فرآورده‌های نفتی وجود ندارد.

مدیرعامل شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه زنجان روز جمعه در این خصوص به خبرنگار ایرنا گفت: در زمان حاضر به اندازه مورد نیاز استان زنجان سوخت وجود دارد و کمبودی در این خصوص نداریم روال عادی در جایگاههای عرضه بنزین حاکم است.

حمدالله حبیبی، افزود: روند سوخت گیری خودروها نیز در همه جایگاه های استان همچون روزهای گذشته عادی و بدون ازدحام است.

حبیبی تاکید کرد: در حال حاضر ۲ جایگاه در سطح استان زنجان فقط نفتگاز توزیع می کند.

بر اساس مصوبه شورای عالی هماهنگی اقتصادی سران قوا از بامداد جمعه ۲۴ آبان بنزین برای همه وسایل نقلیه بنزین سوز سهمیه بندی شد.

طبق اطلاعیه شرکت ملی پخش فراورده‌های نفتی، قیمت بنزین معمولی سهمیه‌ای هر لیتر هزار و ۵۰۰ تومان و قیمت بنزین معمولی غیرسهمیه‌ای به ازای هر لیتر سه هزار تومان خواهد بود و همچنین قیمت بنزین سوپر هر لیتر سه هزار و ۵۰۰ تومان تعیین شده است.

بر مبنای اطلاعیه شرکت ملی پخش فراورده‌های نفتی، سهمیه کامل آبان خودروهای شخصی از بامداد جمعه ۲۴ آبان ماه به کارت سوخت شخصی آن‌ها واریز می‌شود و این سهمیه به مدت ۶ ماه قابل ذخیره است.

این اطلاعیه افزوده است: استفاده از سهمیه سوخت فقط با کارت سوخت هوشمند شخصی میسر است.

این اطلاعیه همچنین افزوده است: کسانی که تا کنون به هر علت کارت سوخت شخصی خود را دریافت نکرده اند از ساعت آغاز اجرای این طرح، سهمیه سوخت آن‌ها محفوظ است و از این بابت نگران نباشند.
بر اساس این اطلاعیه، افرادی که کارت سوخت ندارند شامل کسانی که تا کنون درخواست صدور المثنی نداده اند یا کسانی که درخواست داده و هنوز کارت سوخت خود را دریافت نکرده اند و همچنین کسانی که کارت سوخت برای آن‌ها صادر شده، ولی در باجه معطله شرکت ملی پست مانده است سهمیه همه آن‌ها از بامداد جمعه محفوظ است و ذخیره خواهد شد.
بر مبنای این اطلاعیه، همچنین به خودروهای همه دستگاه‌های اجرایی دولتی موضوع ماده ۵ قانون مدیریت خدمات کشوری سهمیه بنزین تعلق نمی‌گیرد و این خودروها باید با قیمت هر لیتر ۳ هزار تومان بنزین دریافت کنند.
اطلاعیه شرکت ملی پخش فراورده‌های نفتی افزوده است: قیمت نفت گاز با کارت سوخت جایگاه دار بدون تغییر باقی خواهد ماند.

به گزارش ایرنا، شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه زنجان ۶۰ جایگاه سوخت دارد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 6 =