جایگاه‌های پمپ بنزین مشهد طبق روال عادی مشغول به ارائه خدمات هستند

مشهد- ایرنا- جایگاه‌های پمپ بنزین کلانشهر مشهد طبق روال عادی و با حداکثر امکانات مشغول به کار و ارائه خدمات هستند.

به گزارش روز جمعه خبرگزاری جمهوری اسلامی مشاهدات خبرنگاران ایرنا از نقاط مختلف کلانشهر مشهد حاکی است ارائه سوخت بنزین در جایگاه‌های پمپ بنزین این شهر به روال عادی و همیشگی ادامه دارد و هیچ مورد غیر عادی و خاصی مشاهده نمی شود.

بنا بر این گزارش، مردم مطابق روال همه روزه به جایگاههای پمپ بنزین مراجعه کرده و سوخت مورد نیاز خود را دریافت می کنند و شلوغی و ازدحام غیر معمولی به چشم نمی خورد.

بر اساس مصوبه شورای عالی هماهنگی اقتصادی سران قوا از بامداد جمعه ۲۴ آبان، بنزین برای تمام وسایل نقلیه بنزین سوز سهمیه بندی شد.

براساس اطلاعیه شرکت ملی پخش فراورده‌های نفتی، قیمت بنزین معمولی سهمیه‌ای هر لیتر هزار و ۵۰۰ تومان و قیمت بنزین معمولی غیرسهمیه‌ای به ازای هر لیتر سه هزار تومان خواهد بود همچنین قیمت بنزین سوپر هر لیتر سه هزار و ۵۰۰  تومان تعیین شده است.

محمد رضا دانشور نیا معاون امنیتی، انتظامی فرماندار مشهد  هم در این خصوص به خبرنگار ایرنا گفت:هیچ مشکلی از ۷۷ جایگاه سوخت کلانشهر مشهد و شهر بینالود گزارش نشده است.

همچنین مدیر روابط عمومی شرکت پخش فرآورده های نفتی منطقه خراسان رضوی هم به خبرنگار ایرنا گفت:هم اکنون وضعیت همه جایگاههای پمپ بنزین مشهد آرام است.

جعفر قائمی طلب افزود:شب گذشته اما در تعدادی از جایگاههای پمپ بنزین مشهد صف شکل گرفته بود و اندکی شلوغ شده بود که با توجه به اعلام خبر سهمیه بندی بنزین این میزان ازدحام طبیعی بود.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 9 =