۲۵ آبان ۱۳۹۸،‏ ۱۷:۰۹
کد خبرنگار: 1160
کد خبر: 83555692
۰ نفر

برچسب‌ها

کسب مدال طلای جودو جوانان کشور توسط ورزشکار گیلانی

رشت - ایرنا - علی فتاحی جودوکار گیلانی توانست مقام قهرمانی مسابقات جوانان کشور را کسب کند.

مسئول روابط عمومی هیات جودو استان گیلان روز شنبه در مصاحبه با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: این جودوکار شایسته گیلانی موفق شد در چهل و پنجمین دوره رقابت های جوانان کشور مقام قهرمانی و مدال طلا را کسب کند.

حسین فتوحی افزود: بر این اساس ، علی فتاحی جودوکار شایسته گیلانی در وزن ۱۰۰ کیلوگرم به مصاف رقبای خود رفت که در نهایت با غلبه برابر تمامی رقبای معروف و نام آور خود که عناوین مختلف قهرمانی کشور و آسیا را دراختیار داشتند، روی سکوی نخست قرار گرفت.

وی ادامه داد: فتاحی جودوکار شایسته گیلانی در حالی مقام قهرمانی و مدال طلای وزن ۱۰۰ کیلوگرم مسابقات جودو جوانان کشور را کسب کرد که حدود یک دهه گیلان از کسب عنوان قهرمانی در مسابقات جوانان کشور محروم بود.

وی بیان کرد: خوشبختانه جودوکاران گیلانی در مسابقات مختلف رده های سنی درخشش خوبی داشته و همواره در مسابقات کشوری مدال های رنگارنگی را کسب می کنند که در این رقابت ها نیز، گیلان موفق به کسب یک مدال طلا شد.

مسئول روابط عمومی هیات جودو گیلان خاطرنشان کرد: در چهل و پنجمین دوره رقابت های جودو قهرمانی جوانان کشور، ۲۰۳ جودوکار از سراسر کشور حضور داشتند که در سالن ورزشی شهدای قلاویزان ایلام به مدت دو روز با هم به رقابت پرداختند. 

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 11 =