جهاد اسلامی از کمک‌های ایران به مقاومت فلسطین تشکر کرد

تهران- ایرنا- سخنگوی شاخه نظامی جنبش جهاد اسلامی پنجشنبه شب از کمک‌های ایران به مقاومت فلسطین تشکر کرد.

به گزارش پایگاه خبری معا فلسطین، ابوحمزه سخنگوی گردان‌های القدس گفت: از محور مقاومت و در رأس آن جمهوری اسلامی ایران به خاطر همه حمایتش از مقاومت فلسطین تشکر می‌کنیم.

وی افزود: در جریان عملیات «فریاد سپیده دم» نیروهای مقاومت فلسطینی حماسه‌ای جدید علیه دشمن رقم زدند که در تاریخ مردم فلسطین ثبت خواهد شد.

ابوحمزه گفت: گردان‌های القدس بر اساس ساز وکار نظامی کاملی عمل می‌کنند و گوش به فرمان جنبش جهاد اسلامی هستند.

سخنگوی شاخه نظامی جنبش جهاد اسلامی در ادامه گفت: ترور فرمانده مجاهد «بهاء ابوالعطاء» ملقب به «ابو سلیم» تنها باعث افزایش قدرت و صلابت نیروهای مقاومت می‌شود و فرماندهان گردان‌های القدس همواره در حال ارزیابی شرایط در کرانه باختری، نوار غزه و قدس اشغالی هستند.

وی اضافه کرد که انگشتان نیروهای مقاومت در همه یگان‌های نظامی همچنان بر روی ماشه است و در آمادگی بسر می برند.

ابوحمزه همچنین گفت که گردان‌های القدس موشک جدیدی از نوع «براق ۱۲۰» را که کاملاً ساخت نیروهای جهادی فلسطینی است، به خدمت گرفتند.

حملات رژیم صهیونیستی علیه نوار غزه از صبح روز سه‌شنبه آغاز شد. در پی حمله جنگنده‌های این رژیم به ساختمانی در شرق غزه، "بهاء ابوالعطا" از فرماندهان جهاد اسلامی و همسرش به همراه شماری از فلسطینیان به شهادت رسیدند.

وزارت بهداشت فلسطین نیز در گزارشی، شمار شهدای فلسطینی در حملات اخیر رژیم صهیونیستی به مناطق مختلف نوار غزه را ۳۴ نفر و تعداد زخمی‌ها را ۱۰۰ تن اعلام کرد.

در مقابل، رسانه‌های منطقه‌ای و اسرائیلی نیز روز گذشته (چهارشنبه) گزارش دادند که جنبش جهاد اسلامی فلسطین در پی این حملات بیش از ۳۴۰ موشک از غزه به سوی شهرک‌های صهیونیستی شلیک کرد.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 1 =