۲۴ آبان ۱۳۹۸،‏ ۸:۲۶
کد خبرنگار: 2504
کد خبر: 83555467
۱ نفر

برچسب‌ها

درخشان: قبل از دیدار با عراق خودزنی کردیم

تهران- ایرنا- پیشکسوت فوتبال ایران گفت: برخی رفتارها در فوتبال ما خودزنی است و قبل از بازی مقابل عراق شاهد این رفتارها بودیم و عواقب آن را هم دیدیم.

حمید درخشان در گفت‌وگو با خبرنگار ایرنا به شکست تیم ملی برابر عراق اشاره کرد و اظهارداشت: بازی خوبی را شاهد نبودیم و نمی‌دانم که چه اتفاقی افتاده که بازیکنان انگیزه لازم را برای جنگیدن ندارند؛ چهره بازیکنان ناامید به نظر می‌رسید و آنها انگیزه لازم را برای رویارویی با عراق نداشتند.

وی افزود: تیم ملی خوب بازی نکرد. از طرفی (مارک) ویلموتس می‌توانست در مهره چینی و انتخاب بازیکن بهتر عمل کند که این اتفاق رخ نداد. مسعود شجاعی بازیکن قابلی است اما بهتر بود سرمربی از او در دقایق پایانی بازی استفاده کند و برای اول بازی که جنگ زیاد است از بازیکنان جوان‌تر استفاده کند.

کارشناس فوتبال ایران اضافه کرد: ظرفیت تیم ایران بالا است و بازیکنان ثابت کرده‌اند که در میادین بزرگ می‌توانند موفق ظاهر شوند اما ویلموتس در مهره چینی کمی دچار مشکل است و باید در این زمینه تجدید نظری صورت گیرد.

درخشان اضافه کرد: ما در روز بد خودمان باختیم چرا که عراق هم تیمی نبود که بخواهد یا بتواند ما را اذیت کند. متاسفانه روی ۲ اشتباه فردی گل خوردیم  و ویلموتس باید این اشتباهات را برطرف کند.

وی درمورد حواشی قبل از بازی با عراق و تاثیر آن روی این دیدار خاطرنشان کرد: فدراسیون می‌داند در نهایت باید مشکلات را حل کند. برای این بازی، تیم ملی ما برنامه‌ریزی مناسبی نداشت و متاسفانه با توجه به این موضوع در فوتبال ما خودزنی صورت گرفت.

برچسب‌ها

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 17 =