۲۴ آبان ۱۳۹۸،‏ ۱۲:۰۹
کد خبرنگار: 1206
کد خبر: 83555430
۱ نفر

برچسب‌ها

شرفی: فوتبال ایران به «تاج» نیاز ندارد

تهران- ایرنا- پیشکسوت فوتبال گفت: فوتبال ایران به مدیران فوتبالی نیاز دارد نه افرادی مثل «مهدی تاج» که فقط به دنبال حفظ صندلی هستند.

«اصغر شرفی» در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی ایرنا اظهار داشت: تیم ملی امروز و در اردن به عراق نباخت بلکه زمانی شکست خوردیم که «مارک ویلموتس» به خاطر عدم پرداخت مطالباتش قهر کرد و مسولان فدراسیون فوتبال دست روی دست گذاشته بودند.

وی افزود: در این فوتبال هر چه بکارید درو می‌کنید و پرسش من از تاج این است چه کاشته بودید که توقع پیروزی در بازی مقابل عراق را داشتید؟

پیشکسوت فوتبال خاطرنشان کرد: فوتبال ایران به مدیران فوتبالی نیاز دارد نه افرادی مثل تاج که فقط به دنبال این هستند صندلی مدیریت‌شان را حفظ کنند.

شرفی تاکید کرد: آقای تاج شما اگر برای پرداخت مطالبات ویلموتس پول نداشتید چرا با او قرارداد امضا کردید؟ باید فکر می‌کردید اگر حق و حقوق وی را پرداخت نکنید او قهر می‌کند.

وی تصریح کرد: عراق در روزهایی که سرمربی ایران قهر کرده بود به صورت منظم و فشرده تمرینات آماده‌سازی خود را دنبال کرد و مزد زحماتش را گرفت.

بازیکن اسبق تیم ملی فوتبال در پایان گفت: با این شکست کار صعود ایران سخت شد و حالا باید در دور برگشت همه بازی‌ها را ببریم تا کار به اما و اگر نکشد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 11 =