سلطانی‌فر: اولویت وزارت ورزش و جوانان تکمیل طرح‌های نیمه‌تمام است

ارومیه- ایرنا- وزیر ورزش و جوانان گفت: اولویت این وزارتخانه در حوزه زیرساختی تکمیل طرح‌های نیمه‌تمام است و در همین راستا ورزشگاه ۱۵ هزار نفری ارومیه با تامین اعتبار کافی به بهره‌برداری رسید.

مسعود سلطانی‌فر روز پنج‌شنبه در آیین افتتاح ورزشگاه ۱۵هزار نفری ارومیه که با حضور «اسحاق جهانگیری» معاون اول رییس‌جمهوری برگزار شد، افزود: ورزشگاه شهید باکری ارومیه بیست و دومین ورزشگاه از نوع خود در مراکز استان‌های کشور است که به بهره‌برداری می‌رسد.

وی اضافه کرد: ۲ ورزشگاه ۱۵ هزار نفری دیگر نیز در ۲ مرکز استان در حال ساخت است که با اتمام آنها، استادیوم‌های ورزشی ۱۵ هزار نفری در کشور به اتمام می‌رسد.

وی بیان کرد: علاوه بر آن ۴۵ ورزشگاه پنج هزار نفری در نقاط مختلف کشور در  حال احداث است که تا پایان امسال ۱۶ مورد از آنها مورد بهره‌برداری قرار می‌گیرد.

وزیر ورزش و جوانان ادامه داد: ۱۰ سالن بزرگ پنج و ۶ هزار نفری نیز علاوه بر ورزشگاه‌های روباز در کشور فعال می‌باشد که یکی از آنها در ارومیه است و لیگ ملت‌های والیبال و مسابقات آسیایی و جهانی مختلف در این سالن برگزار شده‌است.

سلطانی‌فر با اشاره به اینکه برای احداث ورزشگاه ۱۵ هزار نفری ارومیه بیش از ۶۰۰ میلیارد ریال هزینه شده، گفت: ارزش اسمی این ورزشگاه یکهزار و ۳۰۰ میلیارد ریال است و همه استانداردهای مورد تایید فیفا در آن وجود دارد.

ورزشگاه ۱۵ هزار نفری ارومیه که کار احداث آن از سال ۱۳۸۳ آغاز شده، در این آیین و با حضور «اسحاق جهانگیری» به بهره‌برداری رسید.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 0 =