وزیران جهاد کشاورزی و نیرو هفته آینده به مجلس می‌روند

تهران- ایرنا- «محمود حجتی» وزیر جهاد کشاورزی و «رضا اردکانیان» وزیر نیرو هفته آینده در جلسات علنی مجلس حضور می‌یابند.

مجلس شورای اسلامی هفته آینده روزهای یکشنبه در دو نوبت صبح و عصر، دوشنبه و سه شنبه جلسه علنی دارد. محمود حجتی وزیر جهاد کشاورزی دوشنبه هفته آینده برای پاسخ به سوال «ولی ملکی» نماینده مشکین شهر و «احد آزادیخواه» نماینده ملایر در مجلس حضور می‌یابد. همچنین وزیر نیرو نیز قرار است برای پاسخ به سوال «محمد مهدی برومندی» نماینده مرودشت و «محمدرضا ملکشاهی راد» نماینده خرم آباد در جلسه روز سه شنبه مجلس حاضر شود.

نمایندگان مجلس هفته آینده قرار است لایحه تجارت، لایحه یک فوریتی ایجاد ۸ منطقه آزاد تجاری و صنعتی و ۱۲ منطقه ویژه اقتصادی، لایحه درآمد پایدار و هزینه شهرداری ها و دهیاری ها را بررسی کنند. بررسی دستاوردها و مشکلات حوزه اقتصاد شرکت‌های دانش بنیان و نوآورانه نیز در دستور کار هفته آینده مجلس قرار دارد. همچنین قرار است گزارش کمیسیون شوراها در مورد تصویب تقاضای تحقیق و تفحص از عملکرد استانداری کردستان در مجلس قرائت شود.

گزارش کمیسیون امنیت ملی در مورد روند اجرای برجام در مجلس قرائت می‌شود

همچنین هفته آینده قرار است گزارش کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی از روند اجرای برجام در مجلس قرائت شود؛ گزارش کمیسیون کشاورزی در مورد خسارت و پیامدهای سیلاب های اخیر کشور نیز در مجلس بررسی خواهد شد.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 14 =