۲۳ آبان ۱۳۹۸،‏ ۲۰:۲۲
کد خبرنگار: 1432
کد خبر: 83555109
۰ نفر

برچسب‌ها

۶۳ واحد بهداشتی درمانی دشتستان بازسازی شد

بوشهر- ایرنا- معاون دانشگاه علوم پزشکی استان بوشهر گفت: در شهرستان دشتستان در حوزه بهداشت و درمان ۱۰۰ واحد به مردم خدمات ارائه می‌دهند که در چهارسال اخیر ۶۳ مرکز نوسازی و بازسازی شده‌است.

ایرج بیژنی روز پنجشنبه در جریان بازدید از پروژه‌های بهداشتی و درمانی  شهرستان دشتستان افزود: امسال با تکمیل پروژه‌های بهداشتی و درمانی در دست ساخت میانگین عمر مراکز درمانی، خانه‌های بهداشت و پایگاه‌های سلامت به ۱۱ سال خواهد رسید و این یک شاخص بسیار خوبی درشهرستان، استان و کشور است.
وی بیان کرد: با تمکیل پروژه‌های درمانی وبهداشتی دشتستان تا سال ۹۹  زیرساخت های حوزه بهداشت و درمان این شهرستان کامل خواهد شد.
بیژنی یکی از پروژه‌های مهم دشتستان را تکمیل بیمارستان ۱۷ شهریور برازجان عنوان کرد و ادامه داد: فاز نخست این بیمارستان ۲۴۰ تختخوابی با ۱۶۰ تخت در دست اجراست و براساس برنامه زمانبندی تا پایان سال جاری اسکلت آن تکمیل و سپس فضاهای سطح داخلی بیمارستان و بخش های مختلف در فاز ۲ شروع خواهد شد.

فرماندار دشتستان گفت: یکی از مهمترین پروژه های شاخص شهرستان دشتستان ساخت بیمارستان ۱۷ شهریور برازجان است که از مصوبه‌های سفررئیس جمهوری و اعتبار آن هم ابلاغ شده‌است.

فتح اله نوروزی افزود:  هم اکنون ۱۱ پروژه بهداشتی و درمانی با اعتبار  ۳۵ میلیارد تومان در این شهرستان در دست اجراست که در دهه فجر امسال تقدیم مردم خواهد شد.

۷۲۱۳

برچسب‌ها

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha