۲۳ آبان ۱۳۹۸،‏ ۱۴:۴۰
کد خبرنگار: 1207
کد خبر: 83555075
۰ نفر

برچسب‌ها

سلطانی‌فر: بودجه ورزش در سال آینده افزایش می‌یابد

تهران- ایرنا- وزیر ورزش و جوانان اعلام کرد: سال آینده از محل درآمدهای مالیات بر ارزش افزوده درآمد بیشتری نصیب ورزش کشور خواهد شد.

«مسعود سلطان‌فر» با بیان اینکه از سال آینده بودجه ورزش نسبت به امسال افزایش پیدا می کند، اظهار داشت: هر چه قدر درآمد از مالیات بررارزش افزوده کسب شود باید بیست و هفت صدم آن به ورزش اختصاص یابد.

وی افزود: در سال جاری بخش قابل توجهی از درآمدها به دلیل محدودیت هایی که در بخش های دیگر داشتیم هنوز به ورزش و جوانان و بهداشت و درمان داده نشده است.

بنا به اعلام تارنمای وزارت ورزش و جوانان، سلطانی‌فر در ادامه با اشاره به مشکلات اقتصادی ایران عنوان کرد: به دلیل تحریم های ظالمانه و ناعادلانه آمریکا که بر ما تحمیل شده، فروش نفت ما با محدودیت هایی مواجه شده است. مجبور هستیم سایر ردیف‌های درآمدی را جایگزین کنیم تا بتوانیم هزینه ها را در بخش جاری بویژه حقوق و مزایا  تامین و پرداخت کنیم.

وزیر ورزش در پایان تصریح کرد: شاید امسال این موضوع  به‌ صورت ۱۰۰ درصد نباشد ولی امیدواریم با عادی شدن اوضاع در سال آینده بتوانیم تخصیص های بیشتری بگیریم حتما رقم هم به نسبت امسال هم در بخش استانی و هم ملی افزایش پیدا خواهد کرد.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 10 =