۲۳ آبان ۱۳۹۸،‏ ۱۷:۰۵
کد خبرنگار: 1007
کد خبر: 83555059
۰ نفر

برچسب‌ها

واحدهای تولید قطعات خودرو در اردبیل حمایت می‌شود

اردبیل - ایرنا - رئیس سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان اردبیل از حمایت واحدهای تولید قطعات خودرو در این استان با هدف استفاده حداکثری از تمامی ظرفیت‌های آنها خبر داد.

رامین صادقی روز پنجشنبه در جلسه با تولیدکنندگان قطعات خودرو در استان اردبیل گفت: حمایت و حل مشکلات واحدهای تولیدی بویژه تولیدکنندگان قطعات خودرو از اولویت مسئولان است.

وی از شناسایی مشکلات واحدهای تولیدی در استان خبر داد و افزود: با اینکه تحریم‌ها باعث ایجاد مشکلات در واحدهای تولیدی از جمله صنعت قطعه‌سازی خودرو شده اما با توجه به ظرفیت مناسب این صنعت با حمایت از آنها می‌توان تهدیدها را به فرصت تبدیل کرد.

وی اظهارداشت: با حمایت از واحدهای تولیدی و صنعتی علاوه بر تامین نیازهای داخل شاهد ایجاد اشتغال، توسعه فضای کسب‌ وکار و رونق اقتصادی منطقه خواهیم بود.

صادقی استقلال و خوداتکایی را از لازمه‌ دستیابی به توسعه متوازن دانست و بیان‌کرد: در شرایط سخت تحریم‌ها به منظور دستیابی به اقتدار جهانی نیازمند اتکا به توان داخلی و تولید تجهیزات مورد نیاز در داخل کشور هستیم.   

رئیس سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان اردبیل با بیان اینکه قطعه‌سازی یکی از صنایع پیشرو محسوب می‌شود، گفت: با حمایت و رفع مشکلات واحدهای تولیدی قطعات خودرو و صادرات محصولات تولیدی آنها این صنعت ارز آوری خوبی خواهد داشت.

 وی افزود: تاثیر خود تحریمی‌های داخلی بر اقتصاد کشور بیشتر از فشارهای خارجی است و باید برای حذف آیین‌نامه‌های مخل در بخش تولید اقدام کرد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 4 =