اهداف محور مقاومت مشترک است

تهران- ایرنا- معاون دبیر کل حزب‌الله لبنان با تاکید بر اهمیت دفاع از فلسطین گفت: کنفرانس وحدت اسلامی در این مقطع زمانی بر این مسئله تاکید دارد که اهداف محور مقاومت یکی است و رهبری آن زیر نظر ایران و امام خامنه ای است.

به گزارش روز پنجشنبه خبرنگار ایرنا، «شیخ نعیم قاسم» در حاشیه نشست کنفرانس وحدت که در سالن اجلاس سران کشورهای اسلامی در تهران برگزار شد، در جمع خبرنگاران با اشاره به موضوع این کنفرانس و تاکید آن بر اهمیت دفاع از فلسطین و مسجدالاقصی اظهار کرد: برگزاری این کنفرانس در این مقطع زمانی بر این مسئله تاکید دارد که اهداف محور مقاومت یکی است و رهبری آن زیر نظر ایران  و امام خامنهای است.

وی در ادامه  با  بیان اینکه اگر  ما می‌خواهیم پیروز شویم، باید با یکدیگر متحد باشیم، افزود: برگزاری کنفرانس وحدت اسلامی یکی از تدابیر مهم در راستای ایجاد یکپارچگی و وحدت در بین امت اسلامی است.

به گزارش ایرنا، سی و سومین کنفرانس بین‌المللی وحدت اسلامی امروز پنجشنبه ۲۳ آبان، با سخنرانی رئیس جمهوری و حضور اندیشمندان و نخبگان جهان اسلام در سالن اجلاس سران در تهران آغاز شده است. شعار اصلی کنفرانس امسال «وحدت امت در دفاع از مسجدالاقصی» است و این کنفرانس روز شنبه، ۲۵ آبان پایان می یابد.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 0 =