متجاوزان، پاسخ روشنی به ابتکار عمل یمن نمی‌دهند

تهران- ایرنا- سفیر یمن در تهران در حاشیه کنفرانس وحدت اسلامی درباره آخرین تحولات یمن گفت: کشورهای متجاوز تا امروز پاسخ مثبتی به پیشنهاد رئیس شورای سیاسی یمن در ارتباط با حل بحران این منطقه نداده و تلاش می‌کنند معاهدات را زیر پا بگذارد.

«ابراهیم محمد محمد الدیلمی» ظهر روز پنجشنبه در حاشیه کنفرانس وحدت اسلامی با بیان اینکه هدف تمام کشورهای اسلامی و عربی دفاع از فلسطین و مسجد الاقصی است، تاکید کرد:  امت اسلامی باید در دفاع از ملت فلسطین و مقدسات آن در یک صف واحد قرار بگیرند تا پروژه صهیونیستی-آمریکایی علیه فلسطین و جهان اسلام با شکست روبه رو شود. ‌

این دیپلمات یمنی در مورد آخرین وضعیت یمن خاطرنشان کرد: کشورهای متجاوز تا به امروز پاسخ مثبتی به ابتکار عمل رئیس شورای سیاسی یمن نداده اند و تلاش می کنند معاهدات را زیر پا بگذارند.

وی گفت: ما دست صلح و دوستی به سوی آنها دراز می کنیم و کسی که به ما پاسخ مثبت ندهد، دندان هایش خواهد شکست.

به گزارش ایرنا، سی و سومین کنفرانس بین‌المللی وحدت اسلامی امروز پنجشنبه ۲۳ آبان، با سخنرانی رئیس جمهوری و حضور اندیشمندان و نخبگان جهان اسلام در سالن اجلاس سران در تهران آغاز شده است. شعار اصلی کنفرانس امسال «وحدت امت در دفاع از مسجدالاقصی» است و این نشست روز شنبه، ۲۵ آبان، خاتمه می یابد.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 10 =