دومین محموله کمک‌های مردم مراغه به زلزله‌زدگان میانه ارسال شد

مراغه - ایرنا - فرمانده سپاه ناحیه مراغه از ارسال دومین سری از کمک‌های مردمی بسیجیان این شهرستان به مردم زلزله‌زده میانه خبرداد.

سرهنگ پاسدار سعید رشیدی روز پنجشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: این محموله شامل البسه، لوازم گرمایشی و مواد غذایی و خوراکی بسته بندی شده از جمله تن ماهی، برنج و حبوبات است.

وی ادامه داد: این محموله کمک های مردمی به ارزش حدود ۴۰ میلیون تومان توسط بسیجیان این شهرستان جمع آوری، آماده سازی و توسط بسیج سازندگی این شهرستان به مناطق و روستاهای زلزله‌زده میانه ارسال شد.

رشیدی اضافه کرد: گفته گذشته نیز سری اول کمک های مردمی جمع آوری شده که شامل البسه، یک هزار تخته پتو و مواد غذایی به ارزش ۸۵ میلیون تومان بود، به مناطق آسیب دیده از زلزله اخیر ارسال شد.

وی افزود: در راستای امدادرسانی به زلزله زدگان آذربایجان شرقی، سپاه این شهرستان آماده دریافت و ارسال کمک های مردمی مردم خیر و نوع دوست این شهرستان  به این مناطق است.

به گزارش ایرنا، زلزله‌ای به بزرگی ۵.۹ دهم در مقیاس امواج درونی زمین (ریشتر) ساعت ۲ و ۱۷ دقیقه و ۳ ثانیه بامداد جمعه ۱۷ آبان ۱۳۹۸ حوالی شهر ترک از توابع شهرستان میانه در آذربایجان شرقی را لرزاند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 0 =