۲۳ آبان ۱۳۹۸،‏ ۱۲:۰۹
کد خبرنگار: 1184
کد خبر: 83554664
۰ نفر

برچسب‌ها

پروندهٔ خبری

 وحدت قویترین سلاح در برابر دشمنان است

زاهدان- ایرنا- امام جمعه مسجد محمد رسول الله(ص) ایرانشهر در جنوب سیستان و بلوچستان گفت: حفظ وحدت و همدلی در میان مسلمان قویترین سلاح امت اسلام در مقابل توطئه‌های دشمنان است.

مولوی شمس الحق دامنی روز پنجشنبه در گفت‌وگو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: مسلمانان با حفظ وحدت و انسجام نباید به دشمنان اجازه دهند به مقاصد شوم‌شان برسند.

وی ادامه داد: امروز دشمنان قصد تفرقه افکنی در میان امت اسلام را دارند و باید با وحدت خود نشان دهیم که اهل سنت و شیعه برادر هستند.

 امام جمعه مسجد محمد رسول الله(ص) ایرانشهر گفت: اگر به قرآن و سنت اعتقاد داشته باشیم و در مسیر وحدت حرکت کنیم دشمن نمی‌تواند به اهداف شومش که همان اختلاف انداختن بین امت اسلامی است برسد. 

وی از اتحاد و انسجام مسلمانان به‌عنوان رمز پیروزی در برابر دشمنان یاد کرد و افزود: تفرقه در جامعه اسلامی موجب سلطه دشمنان بر مسلمانان خواهد شد.

مولوی دامنی با بیان اینکه اسلام دین رأفت، اخوت و مهربانی است تصریح کرد: پیامبر(ص) همواره مسلمانان را به وحدت، برادری و چنگ زدن به ریسمان الهی سفارش کرده است.

وی ادامه داد: شیعه و سنی با پیروی از دستورات پیامبراکرم(ص) و حفظ وحدت راه نفوذ دشمنان بر مسلمانان را ببندند.

 امام جمعه مسجد محمد رسول الله(ص) ایرانشهر گفت: یکی از علل تسلط استکبار جهانی در منطقه و کشتار فلسطینی‌ها توسط رژیم صهیونیستی اختلاف، درگیری بین کشورهای اسلامی و نبود انسجام بین امت محمد(ص) است. 

وی با تاکید بر ضرورت وحدت در امت اسلامی خاطرنشان کرد: دشمنان همواره درصدد ایجاد اختلاف و تفرقه میان مسلمانان هستند و مسلمانان باید هوشیار باشند و از اختلافات بپرهیزند چرا که وحدت مسلمانان در نهایت موجب شکست استکبار و دست‌نشانده‌های آنان می‌شود.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 3 =