۲۳ آبان ۱۳۹۸،‏ ۱۱:۵۹
کد خبرنگار: 1160
کد خبر: 83554650
۰ نفر

برچسب‌ها

آغاز رقابت‌های دارت آزاد قهرمانی بانوان کشور در رشت

رشت - ایرنا - دومین مرحله رقابت‌های دارت رنکینگ آزاد بانوان کشور از امروز (پنجشنبه) در رشت آغاز شد.

در این دوره از رقابت های یک روزه ، ۷۷ بانوی ورزشکار این رشته ورزشی از استان های مختلف کشور حضور دارند که در سالن ورزشی لاکانشهر رشت با هم به رقابت خواهند پرداخت.

ورزشکاران شرکت کننده  در این دوره از مسابقات در دو بخش بزرگسال و جوانان به صوت مجزا با هم رقابت خواهند کرد که در بخش بزرگسالان ، ۵۵ بانوی رشته ورزشی دارت و در بخش جوانان نیز ۲۲ ورزشکار به رقابت می پردازند.

همچنینی مرحله دوم رقابت های دارت رنکینگ آزاد کشور در بخش مردان  روز جمعه (فردا) در دو بخش بزرگسالان و جوانان در سالن ورزشی لاکانشهر رشت برگزار خواهد شد و در نهایت نفرات برتر هر بخش معرفی می شوند.

مسابقات دارت رنکینگ آزاد کشوری بزرگسالان در سه مرحله و رقابت های دارت رنکینگ رده سنی جوانان در چهار مرحله برگزار خواهد شد تا در پایان مجموع امتیازات ورزشکان محاسبه و نفرات برتر معرفی می شوند.

در مرحله نخست رقابت های دارت رنکینگ آزاد کشور که تیر ماه برگزار شده بود، در بخش بانوان و در رده سنی جوانان فاطمه صفی از اصفهان و در رده سنی بزرگسالان زهرا رجبی از خراسان جنوبی عناوین نخست را کسب کرده بودند.

در رقابت های بخش آقایان نیز امیرمهدی زنگی آبادی از استان کرمان در رده سنی جوانان مقام نخست را به خود اختصاص داد و در رده سنی بزرگسالان نیز، علیرضا ایزدی از اصفهان به مقام نخست دست یافت.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 7 =