آیت‌الله نوری همدانی: مسئولان باید باهم وحدت داشته باشند

قم – ایرنا – آیت‌الله حسین نوری همدانی از مراجع تقلید گفت: مسئولان باید باهم وحدت داشته باشند و اختلاف‌ها را به میان مردم و جامعه نکشانند.

به گزارش مرکز خبر حوزه، وی عصر چهارشنبه دردیدار رؤسای دادسراها و دادگاه‌های نظامی عنوان کرد: مسئولان باید از درد و رنج مردم کم کنند نه اینکه با حاشیه‌سازی سبب افزایش غم مردم شوند.

وی ادامه داد: آنان به‌جای حرف‌های اختلافی به مردم برسند و وظیفه خود را انجام داده و وقت خود را صرف مردم کنند، مردم ازنظر معیشت و اقتصاد مشکل‌دارند و جوانان کار و ازدواج می‌خواهند.

این مرجع تقلید افزود: از همه مسئولان در دستگاه‌های مختلف که به فکر مردم باشند و برای حل مشکلات حمایت می‌کنیم، در شرایط امروز مسئولان باید وحدت داشته باشند و اختلاف را کنار بگذارند و برای دشمن خوراک درست نکنند، مسئولان تنها باید به فکر خدمت باشند و حول محور رهبری وحدت کلمه داشته باشند.

آیت‌الله نوری همدانی اضافه کرد: برخی از مردم به ما مراجعه کرده و می‌گویند چرا درباره مشکلات حرف نمی‌زنید، مردم بدانند ما از گرانی و تورم و اقتصاد تا دیرکرد بانک‌ها تذکر می‌دهیم اما برخی مسئولان توجه ندارند.

وی همچنین با اشاره به این‌که اصل انقلاب و نظام، اسلام و  ولایت‌فقیه و مردم هستند، افزود: مردم بدانند روزبه‌روز این انقلاب درحال پیشرفت است و هرکس در هر مقام و موقعیتی بخواهد مردم را با القای مسائلی ناامید کند خیانت کرده‌است.

این مرجع تقلید گفت: ایجاد انقلاب اسلامی برای این نبود که عده‌ای بروند و عده دیگر بیایند بلکه هدف تغییر فرهنگ و ایجاد عدالت بود و باید همه برای برقراری این موضوع تلاش کنیم.

وی اقدام‌های دستگاه قضا را نیز قابل قدردانی دانست و عنوان کرد: امروز قوه قضائیه به‌شدت درحال مبارزه با فساد است و اقدام‌های دستگاه قضا در مردم امید ایجاد کرده است و رئیس قوه قضاییه هم شبانه‌روزی تلاش می‌کند، ما از قوه قضاییه در مبارزه با فساد حمایت می‌کنیم و نباید این قوه تحت تأثیر حاشیه‌سازی‌ها قرار گیرد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 0 =