ترکاشوند: والیبال بلاتکلیف است، صدای ما به جایی نمی‌رسد

تهران- ایرنا- سرمربی تیم والیبال پیکان گفت: والیبال مدت‌هاست بلاتکلیف مانده است؛ وقتی صدای ما به جایی نمی‌رسد، حرف زدن هم فایده‌ای ندارد.

محمد ترکاشوند اظهار داشت: والیبال ایران در سال‌های اخیر پیشرفت زیادی کرد ولی حدود یک سال است که بدون رییس مانده و بلاتکلیف است. در این شرایط هیچ سازماندهی وجود ندارد.

وی درباره احتمال تعویق انتخابات گفت: امیدوارم هرچه زودتر انتخابات برگزار شود و فردی که بیشترین شایستگی را دارد به ریاست برسد.

بازیکن پیشین تیم ملی گفت: والیبال ایران افراد تحصیل‌کرده‌ای مانند محمود افشاردوست، بهنام محمودی و امیرحسین منظمی هم دارد که می‌توانند به والیبال کمک کنند. امیدوارم روسای هیات‌ها در رای‌ دادن خود به این موضوع توجه کنند.

انتخابات فدراسیون والیبال قرار است ۲۹ آبان برگزار شود. نام ۶ کاندیدا از جمله افشاردوست و منظمی به عنوان نفرات تاییدصلاحیت‌شده اعلام شده اما هنوز نام محمودی جایی در این فهرست ندارد.

ترکاشوند درباره تغییر مکان بازی‌های خانگی پیکان گفت: از هفته آینده در سالن باشگاه پیکان به مصاف حریفان می‌رویم. درباره علت این تصمیم باید مدیریت باشگاه توضیح بدهد ولی متأسفانه هیات والیبال تهران با باشگاه بزرگ پیکان همکاری نمی‌کند و به این خاطر مجبور شدیم از خانه والیبال برویم.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 0 =