دامغانی: ناظران لیگ برخی قوانین را سلیقه‌ای اجرا می‌کنند

تهران- ایرنا- سرمربی تیم والیبال فولاد سیرجان گفت: ناظران مسابقات لیگ برتر، برخی قوانین را به صورت سلیقه‌ای اجرا می‌کنند.

محمدرضا دامغانی پس از شکست سه بر یک تیمش مقابل پیکان در هفته پنجم لیگ برتر والیبال اظهار داشت: ۲ بازیکن کلیدی ما در هفته‌های گذشته مصدوم شدند. مشکل مصدومیت مهدی مهدوی هم از پارسال باقی مانده است و در واقع امروز با تیمی نیم‌بند به مصاف پیکان رفتیم. 

وی افزود: تیم جوانی داریم. بازیکنان تا امتیاز ۱۵ هر ست عملکرد خوبی دارند ولی پس از آن کارهایی می‌کنند که از هر جوانی سر می‌زند.

دامغانی گفت: من و مدیریت باشگاه، به این تیم ایمان داریم. مطمئن هستم در هفته‌های بعد شرایط بهتری پیدا می‌کنیم ولی باید در نیم‌فصل بازیکن جدید به خدمت بگیریم.

وی درباره اعتراض‌هایش به ناظر بازی گفت: کارهای پیش از بازی با تاخیر شروع شد و همین موضوع آغاز مسابقه را به تاخیر انداخت.

سرمربی تیم فولاد سیرجان ادامه داد: ۳۵ سال است در والیبال هستم و قوانین را می‌دانم. متاسفانه برخی اوقات، ناظران قانون را به طور سلیقه‌ای اجرا می‌کنند.

وی درباره اعتراضش به شعارهای تماشاگران پیکان نیز گفت: والیبال ورزش دانشگاهی است. تماشاگر حق دارد تیم خود را تشویق کند نه اینکه نام بازیکن من را با الفاظ ناشایست ببرد که در شان والیبال نیست. از ناظر خواستم جلوی این موضوع را بگیرد ولی این اتفاق نیفتاد.

بازیکن و مربی پیشین تیم ملی والیبال درباره احتمال تکرار ثبت نام از نامزدهای انتخابات فدراسیون والیبال گفت: سیاسی نیستم و وارد مسائل سیاسی انتخابات نمی‌شوم ولی امیدوارم هرچه زودتر انتخابات برگزار و رییس جدید مشخص شود.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 3 =