طرح مدارس پشتیبان در آموزش وپرورش هرمزگان کلید خورد

بندرعباس- ایرنا- طرح مدارس پشتیبان باهدف تقویت مدارس حاشیه ای در آموزش وپرورش هرمزگان کلید خورد.

مدیرکل انجمن اولیاء و مربیان وزارت آموزش وپرورش عصر چهارشنبه درحاشیه آغاز این طرح گفت: طرح مدارس پشتیبان از انجمن اولیا و مربیان هرمزگان بوده که تعداد سه هزار مدرسه با این شرایط تحت پوشش قرارمی گیرد.
نورعلی عباسپور بیان داشت: در گام نخست، طرح پشتیبان مدارس با حضور اعضای انجمن اولیا و مربیان، در ۴۰ مدرسه ناحیه  یک و دو بندرعباس اجرا  می شود.
این مسوول اظهارداشت: در قالب طرح یادشده، انجمن اولیاء ومربیان مدارس توانمند هر شهر و روستا به کمک انجمن مدارس حاشیه ای رفته و در راستای کاهش مسائل ومشکلات این مدارس فعالیت های مشترک انجام می دهند
وی اظهار امیدواری کرد: بااجرای طرح مدارس پشتیبان بتوانیم مسائل و مشکلات مدارس حاشیه ای و کمتر برخوردار را کاهش دهیم.
 عباسپور گفت: ایجاد حس مشارکت جویی برای پاسخگویی به نیازهای مراکز آموزشی، آگاهی از روند کاری روزانه امور آموزشی تربیتی، داشتن نظارت بیشتر بر عملکرد دانش آموزان و خدمات دهی به آنان، تقویت همکاری سایر اولیا با معلمان، مدیران و معاونان مدارس و ارتباط مستمر اولیا با مدارس از مهم ترین هدف طرح پشتیبان است.
عباسپور خاطرنشان کرد: انجمن اولیا ومربیان به عنوان بازوان توانمند مدارس، نقش ویژه ای در تحقق سند تحول بنیادین آموزش وپرورش دارند و با مشارکت خود زمینه رشد کمی و کیفی امور مدارس را در طول سال تحصیلی برعهده دارند.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha