مقاومت فلسطین: به اسرائیلی درسی فراموش نشدنی می دهیم

تهران-ایرنا- اتاق مشترک گروه های مقاومت فلسطین روز چهارشنبه با صدور بیانیه ای درباره ادامه حملات جنگنده های صهیونیستی، اعلام کرد به اسرائیل درسی خواهد داد که هرگز فراموش نکند.

به گزارش خبرگزاری فلسطینی «معا»، اتاق مشترک گروه های مقاومت فلسطین در این بیانیه تاکید کرد که مقاومت همچنان به شیوه خود برای پاسخ به تجاوز اسرائیل و انتقام گرفتن از خون شهدا ادامه می دهد.

مقاومت فلسطین با تاکید بر اینکه به اسرائیل درسی می دهند که هرگز فراموش نکند، افزود: برای  مقابله نظامی با دشمن در عالی ترین سطوح نظامی، هماهنگی و توافق وجود دارد.

بنابر اعلام این بیانیه، مقاومت تاکتیک ها و برنامه های هدفمندی در چارچوب هماهنگی میان شاخه های نظامی خود دارد. این هماهنگی هم در حجم حملات به دشمن وجود دارد و هم در اینکه چه گروهی در چه سطحی باید مسئول پاسخگویی به دشمن باشد.

اتاق مشترک گروه های مقاومت فلسطین تاکید کرد: به دشمن اجازه نخواهیم داد که مردم ما را نابود کند و هرگز نمی گذاریم اشغالگران تحت هیچ شرایطی به سیاست بزدلانه ترور (رهبران مقاومت) روی بیاورند.

مقاومت فلسطین از شهروندان صهیونیستی که اکنون در پناهگاه ها به سر می برند خواست که نتایج حماقت های رهبران سیاسی و نظامی خود را ببنند؛ کسانی که مسئول فلج شدن زندگی در فلسطین اشغالی و تشدید خشونت ها و درگیری ها در این منطقه هستند.

 اتاق مشترک گروه‌های مقاومت فلسطین روز گذشته (سه شنبه) نیز با صدور بیانیه ای در واکنش به حملات جنایتکارانه رژیم صهیونیستی به غزه و دمشق تاکید کرد: این اقدام دشمن صهیونیستی، یعنی زیر پا گذاشتن تمامی خطوط قرمز. دشمن با جنایاتی که انجام داده مسئول کامل پیامدهای این دو جنایت در غزه و دمشق خواهد بود و به یاری خداوند بهای آن را هم خواهد پرداخت.

حملات رژیم صهیونیستی علیه نوار غزه از روی گذشته (سه شنبه) آغاز شد. جنگنده های این رژیم با حمله به ساختمانی در شرق غزه، بهاء ابوالعطا از فرماندهان جهاد اسلامی و همسرس را به همراه شماری از فلسطینیان شهید کردند.

این حملات امروز نیز ادامه یافت. خبرها حاکی از آن است که خانه یکی از فرماندهان گردان القدس شاخه نظامی جهاد اسلامی نیز صبح امروز (چهارشنبه) هدف حمله نیروی هوایی رژیم صهیونیستی در رفح در جنوب باریکه غزه قرار گرفت.

ارتش اسرائیل در ادامه چندین موضع جهاد اسلامی را در نوار غزه هدف گرفت که در پی آن چهار فلسطینی به شهادت رسیدند.

در همین ارتباط جنبش جهاد اسلامی شهادت "خالد معوض فرج" ۳۸ ساله از فرماندهان این گروه فلسطینی را تایید کرد.

وزارت بهداشت فلسطین اعلام کرد که در نتیجه حملات صهیونیست ها به نوار غزه از روز گذشته تا امروز ۲۱ نفر شهید و ۷۰ تن دیگر زخمی شدند.

برچسب‌ها

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 5 =