حکیم خواهان موضع قاطع سازمان ملل علیه جنایات رژیم صهیونیستی علیه ملت فلسطین شد

بغداد - ایرنا - رهبر جریان حکمت ملی در واکنش به جنایات تازه رژیم صهیونیستی علیه ملت مظلوم فلسطین و گروه های مقاومت فلسطینی خواستار موضع قاطع سازمان ملل و شورای امنیت علیه این رژیم غاصب شد.

«سید عمار حکیم» با انتشار بیانیه ای امروز چهارشنبه ضمن محکوم کردن حملات رژیم صهیونیستی به نوار غزه خواستار موضع قاطع سازمان ملل و شورای امنیت در برابر ستم برنامه‌ریزی شده درحق ملت فلسطین شد.

وی گفته است: «به شدیدترین تعابیر، حمله خصمانه رژیم صهیونیستی به نوار غزه و ادامه زنجیره ترور سران گروه‌های مقاومت فلسطینی را محکوم می‌کنیم و از سازمان ملل و شورای امنیت می‌خواهیم که دربرابر بمباران، محاصره و ستم برنامه‌ریزی شده درحق ملت صبور فلسطین موضعی قاطع بگیرند.»

دور تازه تنش ها بین رژیم صهیونیستی و گروه های مقاومت دیروز (سه شنبه) در پی ترور عطاء البوعطاء فرمانده سپاه القدس جهاد اسلامی و بمباران خانه یکی از فرماندهان این گروه در دمشق پایتخت سوریه آغاز شده است.

حملات موشکی از سوی دو طرف امروز چهارشنبه در حالی ادامه یافت که دیروز حدود ۲۲۰ موشک از غزه به سمت جنوب و مناطق مرکزی سرزمین های اشغالی شلیک شد.

گردان های القدس و مجاهدین هم در بیانیه ای مشترک شلیک ۲۰ راکت را در روز چهارشنبه به سمت مناطق اشکلون و سدروت اعلام کردند.

براساس گزارش وزارت بهداشت غزه، حملات رژیم صهیونیستی به این منطقه تاکنون ۵۰ زخمی و ۱۶ شهید در پی داشت که ۵ تن از آنان غیر نظامی بوده اند.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 6 =