۷۰ ایده در کمپ کارآفرینی دانشگاه جامع علمی کاربردی چهارمحال وبختیاری ارائه شد

شهرکرد- ایرنا-رئیس دانشگاه علمی کاربردی چهارمحال و بختیاری گفت: در نخستین کمپ کارآفرینی دانشجویی ۷۰ دانشجو ۵۳ ایده را ارائه کردند که یک موفقیت برای بخش دانشجویی است.

فرید براتی روز چهارشنبه در آیین اختتامیه نخستین کمپ کارآفرینی و پنجمین نمایشگاه اشتغال و توسعه کارآفرینی دانشگاه علمی کاربردی استان چهارمحال و بختیاریافزود: پس از داوری ایده‌ها توسط ۶ داور ، ۱۲  ایده برتر انتخاب شدند.

به گفته وی، در این کمپ که از ۱۸ آبان‌ماه به مدت ۵ روز برگزار شد، دانشجویان شرکت کننده توسط ۱۲ مدرس با نحوه طرح ایده و ایده‌پردازی تا نوشتن طرح کسب و کار و کارآفرینی آشنا شدند.

وی از حمایت این ایده‌ها برای ایجاداشتغال با حمایت دستگاه‌های اجرایی متولی از جمله شیلات، بانکهای عامل، میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی خبر داد.

رئیس دانشگاه علمی کاربردی استان تصریح کرد: در کنار این کمپ نمایشگاه ایده‌هانیز برگزار شد که در این نمایشگاه با ۲۰ غرفه با حضور ۱۰ مرکز آموزش علمی کاربردی و ۱۰شرکت تعاونی  همزمان با اولین کمپ کارآفرینی برپا شده بود.

به گزارش ایرنا، چهارمحال و بختیاری بیش از ۶۰ هزار دانشجو در رشته‌ها و مراکز علمی مختلف دارد که تعدادی از این دانشجویان موفق به کسب رتبه‌های برتر علمی کشور شده‌اند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 11 =