آتش سوزی هتلی در تهران ۲۰ نجات یافته داشت

تهران - ایرنا - هتل سه طبقه ای در مرکز تهران در آتش سوخت و با تلاش آتش نشانان ۲۰ نفر از ساکنان آن از میان دود غلیظ و شعله‌های آتش نجات یافتند.

سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران عصر چهارشنبه در این باره به خبرنگار ایرنا گفت: حوالی ساعت ۱۱ امروز حادثه آتش سوزی در مجتمع اقامتی خیابان ناصرخسرو به سامانه ۱۲۵ اعلام شد که بلافاصله ماموران ۴ ایستگاه آتش نشانی به همراه نردبان هیدرولیکی و تشک نجات به محل حادثه اعزام شدند.

سید جلال ملکی افزود: محل حادثه یک هتل سه طبقه بود که در آن ده‌ها اتاق برای اسکان مسافران وجود داشت.

وی با اشاره به آتش‌سوزی یکی از اتاق‌های این هتل در طبقه دوم آن و شعله‌ور بودن کامل این اتاق ۱۵ متری، ادامه داد: آتش به سرعت در حال سرایت به سایر اتاق‌ها بود که آتش‌نشانان به سرعت عملیات مهار حریق را آغاز کردند.

ملکی تاکید کرد: دود زیادی طبقه دوم و طبقه بالایی را فراگرفته بود که آتش‌نشانان همزمان با خاموش کردن آتش مشغول نجات ساکنان شده و حدود ۲۰ نفر از ساکنان هتل به سلامت از داخل ساختمان خارج شدند.

به گفته وی، این حادثه تلفات جانی نداشت و علت این حادثه در دست بررسی کارشناسان آتش نشانی است.

به گزارش خبرنگار ایرنا؛ این دومین حادثه آتش‌سوزی هتل در ۲۴ ساعته گذشته بود که صبح روز گذشته نیز یک هتل هفت طبقه در خیابان طالقانی دچار حریق شد که البته با حضور به موقع آتش‌نشانان آن حادثه نیز تلفات جانی نداشت.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 4 =