۲۲ آبان ۱۳۹۸،‏ ۱۴:۴۴
کد خبرنگار: 2485
کد خبر: 83553710
۰ نفر

برچسب‌ها

جلسات کمیته کارشناسی ساختار برنامه جامع حسابرسی سال ۹۹ برگزار شد

تهران- ایرنا- جلسات کمیته کارشناسی برنامه جامع حسابرسی درخصوص ساختار برنامه جامع حسابرسی سال ۱۳۹۹ با محوریت مرکز آموزش و برنامه‌ریزی برگزار شد.

به گزارش روز چهارشنبه دیوان محاسبات کشور،  جلسات کمیته کارشناسی برنامه جامع حسابرسی درخصوص ساختار برنامه جامع حسابرسی سال ۱۳۹۹ با محوریت مرکز آموزش و برنامه‌ریزی در تاریخ‌های نوزدهم و بیستم آبان ماه ۱۳۹۸ برگزار شد.

در این نشست‌ها که با حضور مدیران کل ستادی و دبیران مناطق شش گانه استانی (برای اولین بار) تشکیل گردید، بحث و بررسی کارشناسی پیرامون بازخورد برنامه جامع حسابرسی سال ۱۳۹۸، شناسایی چالش‌های اجرای برنامه و ارائه پیشنهاداتی جهت ارتقاء کیفیت برنامه جامع حسابرسی ۱۳۹۹ مد نظر قرار گرفت.
در این جلسه محمد مقیمی رئیس مرکز آموزش و برنامه‌ریزی ضمن خیر مقدم به اعضاء جلسه از آنان و دبیران مناظق استانی خواست تا به بیان نقطه نظرات، چالش‌های پیش رو و پیشنهادات خود در خصوص برنامه جامع حسابرسی بپردازند.

در ادامه جلسه، بحث و بررسی و حصول اجماع در رابطه با کلیات و مؤلفه‌های کلان برنامه جامع حسابرسی سال ۱۳۹۹ در دستور کار قرار گرفت و مقرر شد ادامه مباحث در جلسات آتی مطرح و از طریق ویدئو کنفرانس از نقطه نظرات و مشارکت دبیران مناطق استانی بهره کافی صورت پذیرد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 10 =