۲۲ آبان ۱۳۹۸،‏ ۱۳:۳۴
کد خبرنگار: 3009
کد خبر: 83553461
۰ نفر
قطار گردشگری کویر با بلیت ۲۵۹ هزار تومانی راه‌اندازی شد

تهران- ایرنا- معاون اجرایی شرکت حمل‌و نقل ریلی رجا، گفت: در راستای توسعه صنعت گردشگری، قطار گردشگری کویر (تهران-کاشان) راه‌اندازی شد.

 «رضا عصاری» روز چهارشنبه در گفت‌و گو با خبرنگار اقتصادی ایرنا افزود: این قطار برنامه‌یی یک روزه، پنجشنبه هر هفته حرکت کرده که آغاز این حرکت از فردا ۲۳ آبان ماه و ساعت ۶ و ۲۰ دقیقه از تهران است و حدود ساعت ۲۲ به ایستگاه راه‌آهن تهران باز می‌گردد.

وی در خصوص برنامه‌های قطار گردشگری کویر، گفت: مسافران این قطار در قالب دو گروه گردشگری و طبیعت‌گردی سفر خود را از ایستگاه کاشان آغاز می‌کنند که گروه اول با اتوبوس به سمت شهر نوش آباد جهت بازدید از «شهرزیرزمینی اویی» حرکت کرده و در ادامه از مسجد جامع و مناره سلجوقی همچنین کویر ابوزید آباد بازدید می‌کنند.

بزرگترین شهر زیرزمینی که در ایران قرار دارد، شهر اویی در نوش‌آباد کاشان است. این شهر معروف، یکی از حیرت‌انگیزترین و زیباترین شهرهای زیرزمینی جهان است که معماری و جذابیت آن چشم‌ها را خیره می‌کند.

  وی ادامه داد: گروه دوم نیز بعد از بازدید خانه‌های تاریخی (بروجردی‌ها- طباطبایی‌ها)، باغ فین به کویر ابوزید آباد خواهند رفت.

  معاون اجرایی شرکت رجا با بیان اینکه در این برنامه گردشگری، راهنمای تور مجرب و رسمی میراث فرهنگی به توضیحات در اماکن گردشگری می‌پردازد، افزود: متقاضیان با پرداخت مبلغ ۲ میلیون ۵۹۵ هزار ریال علاوه بر هزینه‌های بلیت رفت و برگشت قطار، اتوبوس و ... ، از خدمات دیگری همچون پذیرایی صبحانه، نهار، شام و میان وعده همچنین بیمه مسافرتی گروهی و انفرادی برخوردار می‌شوند.

  عصاری در خصوص نحوه خرید بلیت این قطار گفت: متقاضیان سفر با قطار گردشگری کویر می‌توانند علاوه بر سایت رجا (www.raja.ir)، از طریق سایر روش‌های فروش ( تلفن ۱۵۳۹، نمایندگی‌های مجاز فروش و وب سرویس‌ها) برای تهیه بلیت اقدام کنند.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار اقتصاد

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha