صحنه؛ آماده اجراهای جدید در هفته پایانی آبان‌ماه

تهران- ایرنا- با پایان یافتن ماه آبان نمایش‌های بسیاری به اجرای خود پایان می‌دهند و کمتر از ۱۰ نمایش نیز اجرای خود را آغاز می‌کنند.

در این هفته که آخرین روزهای ماه آبان را پشت سر می‌گذاریم، از ۲۵ آبان‌ماه تا نخستین روز آذرماه اجراهای بسیاری روزهای پایانی خود را پشت سر می‌گذارند و نمایش‌های جدید نیز به صحنه اضافه می‌شوند.

نمایش هایی که به صحنه اضافه می‌شوند

- نمایش سوختن به کارگردانی علیرضا آرا و علیرضا اولیایی و نویسندگی مهرداد کوروش نیا از ۲۶ آبان‌ماه تا ۲۶ آذرماه هر شب ساعت ۱۹:۱۵ به مدت ۷۰ دقیقه در سالن استاد ناظرزاده کرمانی ایرانشهر میزبان مخاطبان می‌شود.

- نمایش دریاچه قو به نویسندگی و کارگردانی رضا صابری از ۲۶ آبان‌ماه تا ۲۶ آذرماه هر شب ساعت ۲۱ در سالن استاد ناظرزاده کرمانی ایرانشهر به صحنه خواهد رفت.

- نمایش فاش به نویسندگی و کارگردانی مهران مرادی از ۲۶ آبان‌ماه تا ۱۵ آذرماه هر شب ساعت ۱۸ به  مدت ۵۵ دقیقه در عمارت نوفل‌لوشاتو اجرا خواهد داشت.

- نمایش کبوتری ناگهان به کارگردانی غلامرضا عربی و نوشته محمد چرمشیر از ۲۷ آبان‌ماه تا ۱۳ آذرماه ۲۰:۳۰ به مدت ۶۰ دقیقه در تماشاخانه استاد جمشید مشایخی میزبان مخاطبان می‌شود.

- نمایش حصارک به کارگردانی مسعود سالاری و نویسندگی ریحانه یزدانیار از ۲۶ آبان‌ماه تا ۶ آذرماه هر شب ساعت ۱۷:۳۰ به مدت ۵۵ دقیقه در خانه نمایش مهرگان به صحنه خواهد رفت.

- نمایش لباس جدید پادشاه به کارگردانی لادن نازی و نویسندگی فرزاد فخری زاده ۲۷ آبان‌ماه تا ۱۵ آذرماه هر شب ساعت ۱۹:۳۰ به مدت ۷۰ دقیقه در تماشاخانه سنگلج اجرا خواهد داشت.

- نمایش مسافرانی از شیکاگو نوشته نیل سایمون و به کارگردانی حمیدرضا فلاحی از ۳۰ آبان‌ماه تا ۴ آذرماه هر شب ساعت ۲۱ به مدت ۶۰ دقیقه در عمارت نوفل‌لوشاتو میزبان مخاطبان می‌شود.

- نمایش دست های آلوده نوشته ژان پل سارتر و کارگردانی مسعود موسوی از ۳۰ آبان‌ماه تا ۳۰ آذرماه هر شب ساعت ۲۰ در سالن قشقایی تئاتر شهر به صحنه خواهد رفت.

نمایش‌هایی که صحنه را ترک می‌کنند

- نمایش پنج جهت اصلی به کارگردانی مرضیه رجبی و نویسندگی حامد اوصانلوی تا ۲۶ آبان‌ماه هر  شب ساعت ۲۰:۳۰ به مدت ۷۵ دقیقه در تماشاخانه ایران تماشا اجرا می‌شود.

- نمایش ستوان آینیشمور نوشته مارتین مک دونا به کارگردانی بهنام نوروزی تا ۲۶ آبان هر شب ساعت ۲۰:۳۰ در تماشاخانه استاد جمشید مشایخی به صحنه می‌رود.

- نمایش کامالوکا به کارگردانی محسن موسوی خواه و نویسندگی احمد سیاه رستمی تا ۲۷ آبان‌ماه هر شب ساعت ۲۰:۳۰ به مدت ۳۵ دقیقه در خانه نمایش مهرگان به نمایش در می‌آید.

- نمایش وقتی همه خواب بودیم به کارگردانی حمید عبدالحسینی و نویسندگی حمید عبدالحسینی و علیرضا زارع تا ۲۷ آبان‌ماه هر شب ساعت ۱۹:۳۰ به مدت ۶۰ دقیقه در خانه نمایش مهرگان اجرا می‌شود.

- نمایش من به نویسندگی و کارگردانی سیاوش پاکراه تا ۲۸ آبان‌ماه هر شب ساعت ۱۹ به مدت ۶۵ دقیقه در سالن اصلی تالار مولوی به صحنه می‌رود.

- نمایش فاصله به نویسندگی و کارگردانی حمیدرضا قاسمی تا ۲۸ آبان‌ماه هر شب ساعت ۱۷:۳۰ در تماشاخانه مهرگان به نمایش در می‌آید.

- نمایش بوی گند دهن خانم مارکز به نویسندگی و کارگردانی فرید قادرپناه تا ۲۸ آبان‌ماه هر شب ساعت ۱۹:۳۰ به مدت ۶۵ دقیقه در تماشاخانه سپند اجرا می‌شود.

- نمایش رابعه، زخمه بر گیسوی نار به نویسندگی و کارگردانی احسان مالمیر تا ۲۹ آبان‌ماه هر شب ساعت ۱۹:۳۰ در تالار محراب به صحنه می‌رود.

- نمایش برگشتن نوشته خیراله تقیانی‌پور و به کارگردانی حسین مسافر آستانه تا ۲۹ آبان‌ماه هر شب ساعت ۱۹:۳۰ به مدت ۷۵ دقیقه در سالن چهارسو تئاترشهر به نمایش در می‌آید.

- نمایش پنجاه پنجاه به کارگردانی مرتضی اسماعیل کاشی و نویسندگی هاله مشتاقی نیا و مرتضی اسماعیل کاشی (با نگاهی به نمایشنامه خودی و غیر خودی نوشته برتولت برشت به ترجمه کمال الدین شفیعی) تا ۳۰ آبان‌ماه هر شب ساعت ۱۹:۳۰ به مدت ۷۵ دقیقه در تماشاخانه هیلاج اجرا می‌شود.

- نمایش خواب خوب خواب به نویسندگی و کارگردانی سلیم باشکوه تا ۳۰ آبان‌ماه هر شب ساعت ۱۹:۳۰ به مدت ۶۰ دقیقه در تماشاخانه ماه حوزه هنری به صحنه می‌رود.

- نمایش کد ۱۳ به نویسندگی عماد رجبلو و کارگردانی سوگل جعفری تا ۳۰ آبان‌ماه هر شب ساعت ۱۸ به مدت ۷۰ دقیقه در عمارت نوفل‌لوشاتو به نمایش در می‌آید.

- نمایش آشپزخانه نوشته آرنولد وسکر و به کارگردانی محمدحسن معجونی تا ۳۰ آبان‌ماه هر شب ساعت ۲۱ به مدت ۱۰۰ دقیقه در سالن اصلی تالار مولوی اجرا می‌شود.

- نمایش نینوچکا به نویسندگی مجتبی کاظمی (براساس فیلم نامه‌ نینوچکا اثر بیلی وایلدر) و کارگردانی سعید داخ تا ۳۰ آبان‌ماه هر شب ساعت ۲۰:۳۰ به مدت ۷۰ دقیقه در تماشاخانه دیوار چهارم به صحنه می‌رود.

- نمایش گریز از مرکز به نویسندگی و کارگردانی احسان اکبرنژاد تا ۳۰ آبان‌ماه هر شب ساعت ۲۱ در تماشاخانه سپند به نمایش در می‌آید.

- نمایش چرنوبیل به نویسندگی و کارگردانی علیرضا منوچهری نسب تا ۳۰ آبان‌ماه هر شب ساعت ۱۷ در تماشاخانه دیوار چهارم اجرا می‌شود.

- نمایش تجربه های اخیر به کارگردانی مجتبی جدی و نویسندگی امیر رضا کوهستانی تا ۳۰ آبان‌ماه هر شب ساعت ۱۸:۳۰  به مدت ۵۵ دقیقه در سالن استاد انتظامی خانه هنرمندان به صحنه می‌رود.

- نمایش مستند به نویسندگی و کارگردانی محمود حسینی تا ۳۰ آبان‌ماه هر شب ساعت ۱۷:۳۰ به مدت ۴۵ دقیقه در تئاتر هامون به نمایش در می‌آید.

- نمایش جنگ بازی به کارگردانی عبد بناری و نویسندگی حسن حاجت پور تا ۳۰ آبان‌ماه هر شب ساعت ۲۰:۳۰ در سالن استاد انتظامی خانه هنرمندان اجرا می‌شود.

- نمایش باگ به نویسندگی و کارگردانی محمدرضا آریان صدر تا ۳۰ آبان‌ماه هر شب ساعت ۱۸ در پردیس تئاتر شهرزاد به صحنه می‌رود.

- نمایش اتود آزاد به کارگردانی مازیار مهرگان و عارف علوی و نویسندگی مجتبی کاظمی تا ۳۰ آبان‌ماه هر شب ساعت ۱۹ به مدت ۶۰ دقیقه در مجموعه تئاتر دیوار چهارم به نمایش در می‌آید.

- نمایش هر کسی یا روز میمیرد یا شب، من شبانه روز به نویسندگی، طراحی و کارگردانی سجاد افشاریان تا ۳۰ آبان‌ماه هر شب ساعت ۱۹ به مدت ۱۰۵ دقیقه در پردیس تئاتر شهرزاد اجرا می‌شود.

- نمایش نیمه تاریک ماه به کارگردانی داوود بنی اردلان تا ۳۰ آبان‌ماه هر شب ساعت ۲۰:۳۰ به مدت ۷۰ دقیقه در تالار حافظ به صحنه می‌رود.

- نمایش لاموزیکا نوشته مارگاریت دوراس و به کارگردانی علی تاجیک تا ۳۰ آبان‌ماه هر شب ساعت ۱۹:۳۰ به مدت ۶۰ دقیقه در تماشاخانه آژمان به نمایش در می‌آید.

- نمایش دیوار دریا به نویسندگی و کارگردانی روزبه زیوری تا ۳۰ آبان‌ماه هر شب ساعت ۱۷:۳۰ به مدت ۴۰ دقیقه در تماشاخانه استاد جمشید مشایخی اجرا می‌شود.

- نمایش دختر یانکی نوشته نیل سایمون و به کارگردانی جواد رازقندی تا ۱ آذرماه هر شب ساعت ۲۱:۴۵ به مدت ۱۰۰ دقیقه در خانه نمایش مهرگان به صحنه می‌رود.

- نمایش رپرتاژ اندیشه های کال به کارگردانی علی طاهری و نویسندگی علی طاهری، سیما بنیادی و سپیده خاکباز تا ۱ آذرماه هر شب ساعت ۲۱:۱۵ به مدت ۷۵ دقیقه  در تماشاخانه آژمان به نمایش در می‌آید.

- نمایش هیچ چیز جدی نیست نوشته رچ اورلاف به کارگردانی مسعود دلخواه تا ۱ آذرماه هر شب ساعت ۲۱ به مدت ۹۰ دقیقه در سالن استاد سمندریان تماشاخانه ایرانشهر اجرا می‌شود.

- نمایش هیچکس رو محکم بغل نکن به کارگردانی محمدجواد سجادی و نویسندگی محمدجواد سجادی و فاطمه کاظمی تا ۱ آذرماه ۱۸ به مدت ۷۰ دقیقه در پلاتو اجرا تئاترشهر به صحنه می‌رود.

- نمایش ورودی ۸۹ به نویسندگی و کارگردانی محسن احتشامی تا ۱ آذرماه هر شب ساعت ۲۱:۱۵ به مدت ۵۰ دقیقه در عمارت نوفل‌لوشاتو به نمایش در می‌آید.

نمایش‌های که به اجرای خود ادامه می‌دهند

- نمایش اوردوز به نویسندگی و کارگردانی حامد رحیمی نصر تا ۲ آذرماه هر شب ساعت ۱۹:۳۰ در تماشاخانه مهرگان اجرا می‌شود.

- نمایش جایی در میان خوک ها نوشته آثول فوگارد و به کارگردانی ایمان اسدی تا ۲ آذرماه هر شب ساعت ۱۸:۳۰ به مدت ۵۵ دقیقه در تماشاخانه استاد جمشید مشایخی به صحنه می‌رود.

- نمایش منقرض‌شده‌ها به نویسندگی و کارگردانی سمیرامیس بابایی تا ۵ آذرماه هر شب ساعت ۱۹:۱۵ به مدت ۷۰ دقیقه در تماشاخانه سپند به نمایش در می‌آید.

- نمایش زندانی خیابان نواب برداشتی آزاد از زندانی خیابان دوم نوشته نیل سایمون و به کارگردانی هوشمند هنرکار تا ۸ آذرماه هر شب ساعت ۱۹:۳۰ به مدت ۸۰ دقیقه در خانه موزه استاد عزت الله انتظامی اجرا می‌شود.

- نمایش قصر موروثی خاندان فرانکنشتاین به نویسندگی و کارگردانی آتیلا پسیانی تا ۸ آذرماه هر شب ساعت ۱۹ به مدت ۸۰ دقیقه در سالن استاد سمندریان تماشاخانه ایرانشهر به صحنه می‌رود.

- - نمایش آن دیگری به نویسندگی آرمین جوان و کارگردانی سمانه زندی نژاد تا ۸ آذرماه هر شب ساعت ۱۹ در پردیس تئاتر شهرزاد به نمایش در می‌آید.

- نمایش هرملین دیوانه اسکاندیناوی به کارگردانی بهزاد وزیری تا ۸ آذرماه هر شب ساعت ۱۸ در پردیس تئاتر شهرزاد اجرا می‌شود.

- نمایش دست های آلوده نوشته ژان پل سارتر و کارگردانی کیوان هاشمی تا ۸ آذرماه هر شب به مدت ۱۲۰ دقیقه در سالن اصلی برج آزادی به صحنه می‌رود.

- نمایش گوسفندان! به کارگردانی میلاد کرباسی و نویسندگی مهران عشریه  تا ۸ آذرماه هر شب ساعت ۱۹:۱۵ به مدت ۶۰ دقیقه در تماشاخانه شانو به نمایش در می‌آید.

- نمایش کاتالپسی به کارگردانی وحید نفر و نویسندگی علی امیر ریاحی تا ۸ آذرماه هر شب ساعت ۲۱ به مدت ۷۰ دقیقه در عمارت نوفل‌لوشاتو اجرا می‌شود.

- نمایش خاموشان به نویسندگی و کارگردانی سحر حصاری تا ۸ آذرماه هر شب ساعت ۱۹:۳۰ به مدت ۵۰ دقیقه تالار محراب به صحنه می‌رود.

- نمایش لانچر ۵ به نویسندگی و کارگردانی پویا سعیدی و مسعود صرامی تا ۸ آذرماه هر روز در دو نوبت ۱۵ و ۱۸ به مدت ۱۳۵ دقیقه در تئاتر مستقل تهران به نمایش در می‌آید.

- نمایش فان فار به نویسندگی پویا سعید و کارگردانی حمید حسینی تا ۹ آذرماه هر شی ساعت ۲۱ به مدت ۶۰ دقیقه در تئاتر هامون اجرا می‌شود.

- نمایش سفر خسرو به مسکو به نویسندگی و کارگردانی سپهر حیدری نژاد تا ۱۰ آذرماه هر شب ساعت ۱۹:۳۰ به مدت ۶۰ دقیقه در عمارت نوفل‌لوشاتو به صحنه می‌رود.

- - نمایش مری پاپینز برداشتی آزاد از نمایشنامه مری پاپینز نوشته جولین فلوز و به کارگردانی احمد سلیمانی تا ۱۰ آذرماه هر شب ساعت ۱۸:۳۰ به مدت ۱۰۰ دقیقه در تالار وحدت به نمایش در می‌آید.

نمایش پروفسورها با برداشتی آزاد از کله پوکهای نیل سایمون و به کارگردانی علی سعید تا ۱۰ آذرماه هر شب ساعت ۲۱ به مدت ۹۰ دقیقه در تماشاخانه شانو اجرا می‌شود.

- نمایش غارنشینان به کارگردانی مهدی محبعلی و نوشته ویلیام سارویان تا ۱۳ آذرماه هر شب ساعت ۱۹ به مدت ۷۵ دقیقه در تئاتر هامون به صحنه می‌رود.

- نمایش پارتی به نویسندگی و کارگردانی آرش عباسی تا ۱۴ آذرماه هر شب ساعت ۲۰ به مدت ۶۰ دقیقه در سالن سایه تئاترشهر به نمایش در می‌آید.

- نمایش سگدو به کارگردانی عباس غفاری و نویسندگی محمد چرم شیر تا ۱۴ آذرماه هر شب ساعت ۱۸ به مدت ۷۰ دقیقه در سالن سایه تئاترشهر اجرا می‌شود.

- نمایش صدای آهسته‌ی برف به کارگردانی جابر رمضانی و نویسندگی پیام سعیدی و جابر رمضانی تا ۱۵ آذرماه هر شب ساعت ۲۱:۱۵ به مدت ۶۰ دقیقه در تئاتر مستقل تهران به صحنه می‌رود.

- نمایش سکوت سفید نوشته تام استوپارد و به کارگردانی کورش سلیمانی تا ۱۹ آذرماه هر شب ساعت ۱۹:۳۰ به مدت ۵۵ دقیقه در عمارت نوفل‌لوشاتو به نمایش در می‌آید.

- اپرای عروسکی مولوی به نویسندگی و کارگردانی بهروز غریب پور تا ۲۹ آذرماه هر شب ساعت ۱۹:۳۰ به مدت ۱۰۰ دقیقه در تالار فردوسی اجرا می‌شود.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار فرهنگ

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha