بازی تیم‌های داماش و سپیدرود بدون حضور تماشاگر برگزار می‌شود

رشت - ایرنا - دیدار تیم‌های فوتبال داماش گیلان و سپیدرود رشت بدون حضور تماشاگر برگزار می شود.

مسئول روابط عمومی هیات فوتبال استان گیلان روز چهارشنبه در مصاحبه با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: با توجه به حکم کمیته انضباطی در خصوص محرومیت تیم داماش از برگزاری یک دیدار خانگی بدون حضور تماشاگر ، بازی این تیم برابر سپیدرود بدون حضور تماشاگر برگزار می شود.

علیرضا وهابی افزود: کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال در حکمی به شماره دادنامه ۹۸/۸/۱۴-۶۳۰ با بررسی گزارش دیدار فوتبال بین دو تیم گل ریحان البرز (میزبان) و داماش گیلان (میهمان) از سری مسابقات لیگ یک کشور با استناد به ماده ۸۷ مقررات انضباطی، هواداران داماش گیلان را به یک جلسه محرومیت از حضور در دیدار خانگی به دلیل خسارت وارده به صندلی‌های ورزشگاه انقلاب کرج محکوم کرد که البته این رای قابل تجدیدنظر است.

وی ادامه داد: با توجه به اینکه این دیدار روز سی ام شهریورماه از هفته ششم رقابت های فوتبال لیگ دسته اول کشور در کرج برگزار شده بود، اما در آستانه دیدار دربی رشت در این لیگ کشور، کمیته انضباطی چنین حکمی را صادر کرده البته مسئولان داماش برای رفع و یا به تعویق افتادن این حکم کمیته انضباطی ، تلاش هایی را انجام داده اند که امیدواریم این تلاش ها به ثمر رسیده و این بازی با حضور تماشاگران برگزار شود.

وهابی اضافه کرد: قبل از اعلام این رای نیز هیات فوتبال گیلان طی جلسه ای که با مدیران دو تیم داماش و سپیدرود برگزار کرده بود، به توافق رسیدند تا طرفداران هر یک از دو تیم نیمی از ورزشگاه را در اختیار داشته باشند ولی به هرحال امیدواریم که دربی رشت در لیگ دسته اول کشور با حضور تماشاگران برگزار شود تا هواداران دو تیم داماش و سپیدرود رشت بتوانند در ورزشگاه حضور یافته و از نزدیک نظاره گر این بازی باشند.

وی همچنین از تلاش هیات فوتبال گیلان برای پخش مستقیم این دیدار خبر داد و گفت: با توجه به محرومیت داماش از برگزاری بازی بدون حضور تماشاگر، در صدد هستیم تا با هماهنگی مسئولان صدا و سیمای گیلان، این بازی به طور مستقیم از شبکه باران پخش شود.

تیم های فوتبال داماش و سپیدرود رشت عصر روز جمعه ۲۴ آبان ماه در هفته سیزدهم رقابت های فوتبال لیگ دسته اول باشگاه های کشور جام آزادگان، در ورزشگاه سردارجنگل رشت به مصاف هم می روند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 7 =